Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne csak egy csaj legyek a listáján a többi között? Hanem én többet jelentsek számára?

Figyelt kérdés

van egy srác, 1hónapja ismerem és randizgatunk... még nem csókolt meg.

most irta msnen hogy nagyon izgul mikor velem van, de eddig mindig igyvolt amikor összeakart jönni egy csajjal.

nekem ez rosszul esett, ottis hagytam msnen.

most meg magyarázkodik.

én nem akarok tömeg ember lenni neki, h "ezis megvolt, kipipálhatom" Értitek? Nem akarok csak egy csaj lenni a sok közül akikkel eddig kavart. Bár ebből megitélve nem nagyon tud csajozni:D

a baj csak az, hogy ugyérzem kezdek belezúgni:(


2011. márc. 14. 22:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%

Miből tudhatod, hogy komolyan gondolja-e?


Húzd az agyát hónapokig (magyarul: ne feküdjetek le) ha lelép időközben, nem érdekelted komolyan.

2011. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
48%

Első vagyok.

Hát, példának jó az, hogy a legtöbb romantikus filmben azzal jön össze a menő srác, aki elérhetetlen.

De a valóságban is sokszor ez van. Nekünk nőknek is mindig az a pasi kell, ami nem foglalkozik velünk... :) Volt már többféle típusú pasim, de elcsábítani csak olyat tudtam, akibe nem voltam szerelmes, csak úgy lehet "hideg fejjel" taktikázni. És most semmi gonosz dologra nem gondolok. Talán úgy lehet fenttartani az érdeklődését, ha tudod, mi tetszik a srácnak, miket szeret, azokat csinálod, de tőle teljesen függetlenül.

2011. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

megbeszéltük vagyis ő irta hamarabb h nem éppen az egyéjaszkás kalandok híve, főleg h az uccsó barátnője megcsalta, pedig állitolag a srác kinyalta a s*eggét ezt egy közös havertól hallottam


nem lefeküdni akarok én vele:D nekem elég lenne ha megcsókolna arra vagyok rázsongva:D ez volt az ugymond 2.randink tegnap, előtte héten haverokkal voltunk de kettesben mentünk haza. és nem csókolt meg, ebből gondolom h nem akarja elsietni. leirta msnen h tegnap megcsokolt vna, csak félt h nem akarom és nem akar semmit eröltetni

2011. márc. 14. 22:59
 14/29 anonim ***** válasza:

MIBŐL TUDHATOM HOGY KOMOLYAK-E A SZÁNDÉKAI VELEM KAPCSOLATBAN????

Miből? Hát abból, hogy máshogy bánik veled és máshogy néz rád, mint a többiekre. Keresi a pillantásod, a társaságod és gyakran van a közeledben.

2011. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Jó a kérdésed, én is hasonló helyzetben voltam. Nekem úgy sikerült elérnem, hogy a srác, akivel randiztam odalegyen értem, hogy kicsit cinikus voltam vele, valamint elhitettem, hogy nekem sok idő kell ahhoz, hogy valaki felkeltse az érdeklődésemet. Hajtott is rendesen:) Sok lánnyal járt, de sosem volt szerelmes, ezért nagyon paráztam, mikor elkezdtünk randizni. Én is attól féltem, mint te, hogy majd egy csaj leszek a sok közül. Aztán az lett a vége, hogy azt mondta, én csak szórakozom vele, neki ez rossz, aztán nem beszéltünk egy ideig (nem emiatt). Most kezdtünk el megint. Legyél vele néha közömbös, néha ha akar találkozni, mondd, hogy nem érsz rá, aztán okozz neki meglepetést és legyél érdeklődő és túl kedves. Ha ezt váltogatod, összezavarodik és mindenképpen meg akar majd fejteni. Nem lép tovább egyhamar, az biztos.
2011. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
utolsó vagyis első...picit belédkötnék... ha azt csinálom amit szeret akkor lehet h már nem magamat adom. PEDIG AZ KÉNE H ENGEM SZERESSEN NE AZ ÁLARCOMAT MEG A MIATTA FELVETT SZOKÁSAIMAT
2011. márc. 14. 23:01
 17/29 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket.

és a randik alatt hogyan tovább?:) azokat ugye nemkell lemondanom mert tetvezzük a következőt:D

amugy ugyebár most leléptem msnről, mert megsértődtem ezen amit irt. akkor most hogyan tovább?? MIKOR MENJEK MAJD FEL, MIT TEGYEK HA RÁMIR, MEG MIT IRJAK NEKI???? AMUGY SZERDÁN TALIZNÁNK SULIBA AMUGYIS? EZEK UTÁN HOGY VISELKEDJEK VELE, H TEPERJEN???

2011. márc. 14. 23:03
 18/29 A kérdező kommentje:

egy közösségi oldalon kaptam tőle üzit kb 10perce:


"Szia. Ne haragudj rám kérlek. Nem akartalak megbántani és félre értettél. Nem teszlek a többi közé mert nem ilyen vagyok és nem csak pótlék vagy meg nem csak 1 éjszakára kellesz meg hasonlók. És izgulós vagyok ez tény de nálad ezt kezdem leküzdeni mert benned megbízok meg kedvellek jól érzem magam Veled. És nem volt célom hogy ezzel a mondatommal megbántsalak. És nem akarlak kihasználni sem hanem szeretni akarlak és sok szép kellemes időt szeretnék veled eltölteni. Remélem nem utáltál meg végleg. Jó éjt. Puszi "

2011. márc. 14. 23:05
 19/29 A kérdező kommentje:

EMBEREK EZUTÁN A LEVÉL UTÁN NEKEM MIT KELL TENNEM??? Hm????? HOGYAN TOVÁBB???????????

HOLNAP BESZÉLJEK VELE MSNEN VAGY NE ÉS HUZZAM AZ AGYÁT???? ÉS MAJD SZERDÁN TALI A SULIBA???????

2011. márc. 14. 23:06
 20/29 anonim válasza:
na, akkor örülj neki, és fel a fejjel, mert nem csak egy vagy a sok közül :) Na, sok sikert szerdára!! :)
2011. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!