Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne csak egy csaj legyek a listáján a többi között? Hanem én többet jelentsek számára?

Figyelt kérdés

van egy srác, 1hónapja ismerem és randizgatunk... még nem csókolt meg.

most irta msnen hogy nagyon izgul mikor velem van, de eddig mindig igyvolt amikor összeakart jönni egy csajjal.

nekem ez rosszul esett, ottis hagytam msnen.

most meg magyarázkodik.

én nem akarok tömeg ember lenni neki, h "ezis megvolt, kipipálhatom" Értitek? Nem akarok csak egy csaj lenni a sok közül akikkel eddig kavart. Bár ebből megitélve nem nagyon tud csajozni:D

a baj csak az, hogy ugyérzem kezdek belezúgni:(


2011. márc. 14. 22:42
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetnék 1 a sok közül??? mert ő aztmondta??? lehet h mindenkinek ezt adja be
2011. márc. 14. 23:13
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
bízz benne.ha átver, akkor ez van.része az életnek.
2011. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg sem próbálod, sohasem tudod meg. Adj esélyt neki.

De azért értem, hogy aggódsz.

2011. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

okéé...

de akkor holnap mit irjak neki msnen? vagy be se jelentkezzek egy kicsit hadd egye a fene és majd szerdán személyesen talizunk a suliba?? és akkor mit mondjak neki???

2011. márc. 14. 23:20
 25/29 anonim ***** válasza:

Addig kell ütni a vasat amíg meleg!

Az pedig, hogy átver vagy nem ver át nem fogod megtudni csak miután engedsz neki. Viszont nekem az a tapasztalatom, hogy alapból nem kínlódik senki ennyit csak azért, hogy átverhessen. Ez nevetséges. Az aki csak heccből füzöget lányokat nem msn-en fog elsősorban ilyesmiket írkálni...

2011. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Fura, én az összejövést eddig kapcsolatnak értelmeztem.
2011. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ezeket a játszmákat, tök felesleges időpocsékolás. Ha vele akarsz lenni, hát legyél. Ha csak játszod az eszed, hoppon maradsz. Tőle elvárod a teljes odaadást, őszinteséget, te viszont taktikázol és szórakozol vele, játszod a sértődöttet, hadd teperjen szegény. Nem érzed ezt szemétségnek?
2011. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
81%
És még annyit, hogy ezen tök hülyeség volt megsértődni. Nem a többi lányon volt itt a hangsúly, hanem azon, hogy AKKOR izgult, AMIKOR ÖSSZE AKART JÖNNI valakivel. Most VELED izgul, ergo ÖSSZE AKAR JÖNNI VELED. Szóval kapd össze magad, és legyél nagyon kedves és megértő, mert a srác izgul. A legkevésbé sincs arra szüksége, hogy kiforgasd a szavait, amikor udvarolni, bókolni próbál.
2011. márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Végre valaki aki ugyan úgy látja a dolgokat mint én!:) Ez most örömmel tölt el, mert nem mindig ugyan azokat az idétlen kommenteket kell olvasgatnom itt. Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval!

A sok buta film meg egyéb népbutító mamlaszság miatt van ez, hogy már mindenki csak a rosszat látja a másikban és félti a kis egoját. Aztán csodálkozik, hogy egyedül maradt.

2011. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!