Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kényszerházasságból hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényszerházasságból hozzá menjek feleségül? 18 vagyok

Figyelt kérdés
szitu : 1 hónapja van barátom, ő 17. sok mindenki mondja hogy szeret, eddig jól elvoltunk, de megismerkedett pár rokonával akik keményen romák. a pasim intézetbe van és feleségül kell mennem hozzá hogy ki tudjon jönni mert nagyon szar neki ott bent szeretem, és ő is elvileg. de azoktól a rokonaitól azt tanulja hogy a nő csak mosogasson főzzön stb, szal lenézik a nőket. ilyen életet meg nem akarok. nekem kell az hogy megbecsüljenek és szeressenek. hozzá menjek feleségül? én 18 / ő 17 /
2011. márc. 14. 23:35
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítélem el a romákat, tehát tényleg úgy nézd a válaszomat, hogy a származását nem gondolom rossznak.


Viszont a rokonai már húzósabbak.. el tudom képzelni hogy veled is így bánnának.

csak 1 hónapja jártok.

Fiatalok vagytok.

'szeretem, és ő is elvileg.' elvileg? már most rossz.

Házassághoz több idő kell, több együttlét és nem egy ilyen kényszer. Nem tudom meddig lehet intézetbe. 18 éves kor? addig tudnátok várni. Ha pedig ezt kibírjátok, és még kicsit ismerkedtek, lehet hogy később rendes körülmények között is összeházasodnátok. de szerintem nem ő lesz az igazi.

2011. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap után senkihez ne menj hozzá, nem még egy ilyen kétes hátterű emberhez... Nem félsz hogy kihasznál? Ráadásul még fiatal is vagy.
2011. márc. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
miért gondolod hogy nem ő lesz az igazi?
2011. márc. 15. 00:19
 24/49 anonim ***** válasza:
48%

max. elválsz! szerintem vágj bele:D

nem mered hang vagy:D

2011. márc. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
És azt tudod, miért van intézetben, mit csinált? Vagy lökött valami kamut a nehéz családi körülményekről?
2011. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
mert elhagyták a szülei azért van intézetben kiskorában
2011. márc. 15. 00:21
 27/49 anonim ***** válasza:
58%

Én az A-t választanám nézzük a dolgokat pozitívan.

nincs igazam? menj hozzá!

úgyse mered hang vagy:D

2011. márc. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
75%

van még egy gond:D

"Hány évesen lehet házasodni?

18.

Gyámhatósági engedéllyel (illetve szülői beleegyezéssel) 16 éves kortól, ha a házasulandók igazolni tudják, hogy van miből megélniük."


de menj hozzá:Dén nagyon szurkolok neked ugye látod?

nem mered, hang vagy!:D

2011. márc. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ne.


Egy hónap után semmikép. Ha kikerül, és még mindig 'szeret' egy két év után, akkor megfontolhatjátok, de szerintem ha így lesz, akkor jobb lenne a rokonoktól elvágni a szálakat.

2011. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Ő az első szerelmed, ugye? Akárhogy is látod most, mindenképp várj a döntéssel. Egyszerűen most nem vagy olyan állapotban, hogy normálisan mérlegelni tudj. Az egész életedre hatással lehet.
2011. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!