Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kényszerházasságból hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényszerházasságból hozzá menjek feleségül? 18 vagyok

Figyelt kérdés
szitu : 1 hónapja van barátom, ő 17. sok mindenki mondja hogy szeret, eddig jól elvoltunk, de megismerkedett pár rokonával akik keményen romák. a pasim intézetbe van és feleségül kell mennem hozzá hogy ki tudjon jönni mert nagyon szar neki ott bent szeretem, és ő is elvileg. de azoktól a rokonaitól azt tanulja hogy a nő csak mosogasson főzzön stb, szal lenézik a nőket. ilyen életet meg nem akarok. nekem kell az hogy megbecsüljenek és szeressenek. hozzá menjek feleségül? én 18 / ő 17 /
2011. márc. 14. 23:35
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
31%

én nem vagyok hang! én hozzá mennék de most komolyan szóval kedves kérdező menj csak hozzá!

bizonyítsd be hogy nem vagy hang:D

2011. márc. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim válasza:

hozzá mennél a pasijához? jóvagy gyerek. (Y)

és ha fél óra kell hajráá. idő indul.: 1:37

2011. márc. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
47%

oké gyere te is te leszel a pap jó?

__________________________


amúgy én már megkérdeztem egy Törökszentmiklósi lány kezét..

2011. márc. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim válasza:
Tmiklós. <3
2011. márc. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

oké gyere te is te leszel a pap jó?

______


amúgy én már megkérdeztem egy Törökszentmiklósi lány kezét..



És adott használható választ, vagy csak a tenger morajlását hallottad benne?

2011. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
18 évesen te még nagyon fiatal vagy ahhoz h házasodj.ő meg pláne fiatal 17 évesen,ráadásul 1 hónapos kapcsolatban.mi van ha elmúlik a lila köd és rájöttök h nem is szeretitek egymást annyira mint gondoltátok?akkor elváltok?én 27 éves fejemmel nem mennék férjhez egy hónap után.gondolkozz már.meg ráadásul ilyen helyzetben.szerintem ő csak azért akar elvenni mert nagyon ki akar onnan kerülni,aztán utána pokol lesz az életed mellette.ne menj hozzá,ha van egy kis eszed.
2011. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Börtönben van, nyilván jó okból. (Nemtudom, nem olvastam el ezt a 4 oldalt... :D ) Magának kereste a bajt, téged már ne keverjen bele! Fiatal vagy, tönkre tennéd az egész életedet...
2011. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Asszittem 18 évesen van esze egy lánynak :) és kezd komolyodni egy fiú... De látom nem.
2011. márc. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

NE menj hozzá

1 hónapos kapcsolat nem alapja egy házasságnak!!

2011. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!