Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kényszerházasságból hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényszerházasságból hozzá menjek feleségül? 18 vagyok

Figyelt kérdés
szitu : 1 hónapja van barátom, ő 17. sok mindenki mondja hogy szeret, eddig jól elvoltunk, de megismerkedett pár rokonával akik keményen romák. a pasim intézetbe van és feleségül kell mennem hozzá hogy ki tudjon jönni mert nagyon szar neki ott bent szeretem, és ő is elvileg. de azoktól a rokonaitól azt tanulja hogy a nő csak mosogasson főzzön stb, szal lenézik a nőket. ilyen életet meg nem akarok. nekem kell az hogy megbecsüljenek és szeressenek. hozzá menjek feleségül? én 18 / ő 17 /
2011. márc. 14. 23:35
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
22%

miért vagytok ilyenek?

POZITÍVAN!

menj hozzá. szerintem nincs benne semmi rizikó.

nem mered hang vagy!:D

2011. márc. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim válasza:
menj hozzáá. szaporítsátok a romákat.. kell az ide Mo.ra.. :)) mostkomolyan ha ennyi eszed van..MENJ HOZZÁ
2011. márc. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
47%
Mi a tököm az a HANG??!?!?
2011. márc. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 Moszuke ***** válasza:
57%

hang ember= akinek csak a szája jár... vágod..

HANG vagy.. hang ember.. nagy a szája de tenni már nem meri a "dolgot"



amúgy sztem is hang a lány:)

2011. márc. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim válasza:
100%

természetesen NE

az ő élete, ne te vállald érte a felelősséget

ha van egy csipetnyi eszed, nem teszed meg... ennél nagyobb hülyeséget még nem hallottam. Ki fog ő onnan enélkül is kerülni. Ha van sütnivalója, egyedül is boldogul. Nincs itt semmiféle kényszer. Ha tényleg szeret, akkor vár rád. ennyi.

és aki hangoztatja, hogy te vagy a hang, az a legfélénkebb gyerek, aki tényleg csak hang és nem több...

2011. márc. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
23%

na kösz hogy ilyen sokan mellém álltatok:D

ugye? biztassuk szegénynek nincs önbizalma.

menjél hozzá nyugodtan. semmi probléma nem lesz.

nem mered, hang vagy:D

2011. márc. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

Aki itt hang-ozik, annak fogadjunk, nem menne hozzá 1 hónap után valakihez, mert ő is csak hang!

Hülyeségre ne biztassunk már...

2011. márc. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
31%

én fél óra alatt is hozzá mennék valakihez nekem nem kéne 1 hónap. utolsó válaszoló ne irigykedj tudom hogy te is hozzá mennél valakihez 1 hónap alatt csak hang vagy és nem mered.

nem mered hang vagy:D



LILLU

2011. márc. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim válasza:
dehogy mennél...annyi idő alatt a papírmunkát nem csinálják meg róla.... :D
2011. márc. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim válasza:
47%
nameg hát teis 'hangvagy' :D:D
2011. márc. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!