Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az hogy ha valaki megkérdi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az hogy ha valaki megkérdi hogy miért szeretem a barátomat vagy mi az amit szeretek benne nem tudok valaszolni? Nem friss a kapcsolatunk de 3 és fél év után sem tudom.

Figyelt kérdés
18/lany
2011. márc. 15. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az a helyes válasz, hogy őt magát, úgy ahogy van :)
2011. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

NEM!


" Szereted de nem tudod miért de azt tudod , hogy nagyon és nem tudnád elveszíteni " -> ez a lényeg!


Szerintem!

Ha fel tudod sorolni, hogy miért szereted az már régen rossz!Mert akkor az értékeiért szereted, nem pedig önmagáért az egészért amit kapsz!

2011. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szereted, nem hiszem hogy baj lenne, de az kicsit fura hogy nem tudod megmondani mi az amit szeretsz benne.

Mosolya, ölelése, csókja, kisugárzása...?

2011. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy filmes idézet jutott az eszembe: "Tudnék nélküle élni, de nem akarok."
2011. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kései Sirató ***** válasza:
Tedd fel magadnak fordítva a kérdést és gyorsan kiderül, azaz hogy: Mi az ami nélkül nem szeretnéd? Hűséges, vagy magas, vagy kedves, vagy akármi, merthogy mindig van sok ilyen kritérium, én például nem szeretném, ha nem lenne velem őszinte, ha bugyuta lenne, stb..
2011. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Első: jó válasz ;)

De magamnak se tudok válaszolni ez zavar inkáb

2011. márc. 15. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:

A 2.al vitatkoznék. Miért lenne baj, ha valaki meg tudja mondani mit szeret a párjában? Hisz azok a kis dolgok egészítik ki az egészet, amit Ő maga testesít meg. Értékekkel teljes az ember, azok nélkül senki lenne.

Szerintem

2011. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokat segített. :)
2011. márc. 15. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha valakit már igazán szeretünk, akkor nem bizonyos tulajdonságait szeretjük, hanem őt magát. Ha csak a mosolyáért, a kedvességéért, az intelligenciájáért stb. szeretünk valakit, akkor mi van, ha éppen nem mosolyog, rossz passzban van, nem olyan kedves, vagy olyan területre keveredik, amiben nem annyira okos? Akkor nem szeretjük? Dehogynem. Ráadásul más is van a világon, akinek szép a mosolya, aki kedves, aki intelligens, mi mégis azt az egyet szeretjük, tehát ez nem lehet az ok.

Maximum arra, hogy ezek miatt a tulajdonságok miatt figyeltünk fel rá először.

De szeretni az embert önmagát szeretjük, azért aki, teljes egészében.

2011. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tőlem anyám időről-időre megkérdezi ezt a barátomról. Miért szeretem én őt? Nem tudok rá válaszolni. (Azért kérdezi mert ő ki nem állhatja.) Ilyenkor visszakérdezek, hogy ő miért szereti a párját? Sajnos meg tudja mondani, hogy azért mert gondoskodik rólunk, ergo van pénze; türelmes, kedves, odaadó... Aha... És ha épp rossz kedvében van, nyűgös és mogorva.....?! Szóval szerintem pont az a jó, mikor nem tudsz konkrétumokat kiemelni.
2011. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!