Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az ha valaki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha valaki azt mondja, hogy hiányzik neki a szenvedély, a vágy, a tüz a kapcsolatából? Ezt az smst találta a barátnöm a férje telcsijében!

Figyelt kérdés
Fogalamzátok meg ez mit jelent!Ha valaki egy hosszabb kapcsolatban van benne ,de abban mindent megkap amugy!
2009. febr. 21. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Számomra az azt jelenti, h már csak úgy vagyunk egymás mellett és nem érzem azt, h jaj de megölelném, hanem inkább h hagyál béken, ne szólj hozzám, ne is beszéljünk..kihült kapcsolatba ezek jelentkeznek..valaki irta a barátnőd férjének?
2009. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez szerintem arra utal, hogy valószínű ki fog kacsintani a kapcsolatból.....mert ezek szerint valamit mégsem kap meg! (a felsoroltakat)

Erre csak annyit mondanék: "Mindenhez 2 ember kell"

a kapcsi elromlásához is!!!

2009. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem az elküldött üzenetekben volt!Tehát a párja küldte egy nönek.De nem igazán értem ,mert tök jól megvannak,meg a barátnöm szerint is jól megvannak ,akkor mégis mit jelent ha a férfi ilyet küld egy nönek?Meghogy hullámvölgyek vannak a kapcsolatában!Ezt is irta a férje a nönek!Holott sosem veszekednek!
2009. febr. 21. 20:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja amugy megkérdezte a férjét ,és elöször tagadta,azt a végén bevallota de azt mondta csak azért küldött ilyen üzöt, mert azt hitte igy könnyebb megszerezni egy nöt szexre!Amugy az interneten is megtaláltuk fent egy társkeresö oldalon kötetlen szex kapcsit keres,CSAK SZEX ÉS MÁS SEMMI ezt irta a mottojában!ezt milyért csinálja?Otthol minden renben náluk tényleg!
2009. febr. 21. 21:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani, hogyha már turkálsz a párod telójában....ott már bajok vannak a bizalommal! Ezek után meg mégúgy! :S

A következő hullámvölgy felé az út már meg is van! Sajna :S:S

2009. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kalandra vágyik! ......... kell neki vmi/vki új!
2009. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Márt bocsika de ha a te párod kap egy nap 50 darab smst te nem nézed meg a telcsijét?Ja és amikor hivja valaki mindig kinyomja!(amugy az ö telcsije elég hangos ,lehetett hallani állitolag,hogy nö szól bele)
2009. febr. 21. 21:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja én mondtam neki rakja ki ,majd fizeti a gyerektartást !A fél fizetése oda!De a barátnöm szereti!Hogy lehet erröl ,leszoktatni egy férfit?Hogy ne lépjen fére!Hogy csak egy nö legyen az életében!Ezt hogyan lehet elérni?
2009. febr. 21. 21:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor így érthető, ha belenéz :S
2009. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

El kell engednie, és talán rájön a férj, hogy mit veszít és megváltozik!

Ha pedig nem, akkor a barátnőd feleslegesen gyötri magát és szenved egy ilyen ember mellett!

2009. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!