Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy korábbi kérdésben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy korábbi kérdésben az egyik válaszoló ezt írta, szerintetek ez mennyire lehet hatásos?

Figyelt kérdés

Hirtelen huppanj mellé mikor egyedül látod (legjobb még a reggeli mélaság közepette az első óra előtt), aztán mond a szemébe: "Szia! Végtelenül tetszel nekem, szeretnélek megismerni!" A válasz a nagy megdöbbenés mellett többnyire az lesz: "Ööö... ööö, jóó"


Ez már beleegyezés és ilyenkor nem is szabad neki túl sok időt adni a gondolkodásra, egyből elhívhatod suli után sétálni, vagy megbeszélsz vele egy talit a következő szünetben. Légy spontán, mosolygós és ha úgy zajlik az egész, mint egy villámháború, valszeg fel sem fog eszmélni... és ez lesz a jó! Egyből rohanni fog a barátnőihez... "Képzeljétek, ezt nem fogjátok elhinni...!"


Én így ismertem meg pár éve egy akkori nagy ideált, az életem első barátnőjét a középsuliban... két éves kapcsolat lett belőle. Szerintem ez a legjobb módszer, elvégre nem kerülgeted a forró kását, nyílt lapokkal játszol és jó eséllyel pár hét múlva kézen fogva mentek suliba. Ha pedig mégsem jönne ez be a leányzónál, akkor is egy tökös, bevállalós és őszinte srác leszel a szemében! (feltéve ha nem ügyefogyottan adod ezt elő, és egy szemernyit sem látszik rajtad, hogy a szíved majd kiugrik:)


A haveroknak is bejött párszor. Szerintem bénázás és közös ismerősök/hobbik keresgélésétől mentes, villámgyors és tuti recept! Jusson eszedbe: két pont közt legrövidebb az egyenes(beszéd).


2011. márc. 17. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
köszi majd bevetem!
2011. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehető legjobb taktika, ajánlom mindenkinek..:)
2011. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamóca. ***** válasza:
szerintem igaz. már csak azért is, mert ha nemet is mond, legalább kimondja. végtelenül utálom, rengeteg srác csinálja hogy csak sündörög körülöttem, és tudom nagyon jól hogy mire megy ki a játék, de nem mondhatom meg neki hogy "bocsi, de ez nem fog összejönni" mert ahogy ezzel megsértem a becüsletét rögtön " hát nem is azt akartam, hogy képzeled" lesz a válasz. pedig mindketen tudjuk hohgy dehogynem:) ez így nyílt, korrekt. ha elküld, még mindig jobb előbb megtudni mint szenvedni heteken hónapokon keresztül mire végre megtudod az eredményt.
2011. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Naked Man jobb esélyekkel bír, háromból kétszer bejön.
2011. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel neki, akkor úgysem mond olyat, hogy "ööö, jó".. Ha meg egy eszetlen plázamacska,akkor meg olyan szinten elhajt a pi*sába..:D
2011. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez nagyon gagyi
2011. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ilyenkor ígérnek meg mindent a békesség kedvéért, aztán mondják le a randit egy kifogással, vagy egyszerűen eltűnnek?
2011. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!