Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, vagy vaklárma? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, vagy vaklárma? Vagy tényleg elege lett a veszekedésekből? Mit tegyek? Ilyenkor mi a hatásos reakció?

Figyelt kérdés

A párommal már régóta probléma volt köztünk a veszekedés.Én voltam eleinte a kibirhatatlan,és elégedetlen,de ebből később vissza vettem. De mikor elkezdett italozni,megint csúnyán viselkedtem vele. Ugyan úgy megcsináltam a cirkuszt miatta, de kibékültünk. Most viszont felszaporodott a hétvégék száma ami alatt italozni elmaradt, és nem akart velem beszélni telefonon.nem mert kikapcsolta vagy hagyta otthon, csak egyszerüen nem vette fel,mert hogy össze veszek vele. Igaz!Ilyen is volt! Álltalában ha ivott mindig lehalkított engem. Tudni kell,hogy két telefonja van az egyiken csak velem beszél. na azt is mindig magával vitte. Mikor a leghosszab 2 nap,italozása után volt egy kis szünetünk összevesztünk, előált egy szép délutánnal,hogy menjünk el, és nagyon jóra sikeredett. neki is nagyon jó volt a kedve!A szex is tökéletesre sikeredett! De hétfőn megint nem találkoztunk mikor a haverjával találkozott akivel már nagyon régen. Ezt sem akartam elhinni,és össze vesztem vele, féltékenykedtem, akkor meg ezért veszett össze velem,és nyomta ki. Még aznap felhívtam 2× és mérgesen azt mondta minek hívom még. Aztán később elértem és beszélgettünk,hogy elege van mindig hívogatom, még dolgozni sem tud tőlem,meg kiforgatok mindent,nem megy miért nem veszem észre,hagyjuk abba, mindig össze veszünk. Kiabált velem,dühös volt.MOndtam hogy ne hívj,nem bírtad ki!!!!!Én majdnem elpityeredtem,és eröltettem,hogy de, én akarom. nagyon fájt.Kérdeztem szeretsz még? Erre ő hogy igen,meg hogy hiányzom e, arra is hogy igen, de gyomoridege van miattam hogy mindig idegesítem valamivel. Aztán azt mondta ne hívogassam, majd ő hív.lehet egyszer majd még megpróbáljuk,de most hagyjam békén megtelett. majd a holmikat elcseréljük valamelyik nap felhív hogy mikor.Meg mondta,hogy nehogy azt higgyem hogy más van a dologban/lány/

Másnap egész nap nem hívtam, és ő hívott dél táján,mert kérdezte hogy csináltam e tesztet, mert terhesség merült fel.MOndtam hogy még nem,de akkor nem tudott beszélni,és újra hívott később. Utána is sokat beszéltem neki,tartotta és halgatott.Minden félét/sokat beszélek/ Aztán leraktuk.Mondta majd felhív este hogy megkérdezze mire jutottam. Aztán úgy alakult hogy autóval közlekedtem és megláttam az utcán,felvettem,és haza vittem.Beszélgettünk.Megint rákérdeztem,hogy szeret e,ő erre hogy igen,aztán hogy hiányzom, megint igen.de most így jó,mert nyugodt.Mikor átakartam ölelni azt mondta nee,nem kell ez neked sem ugye? kérdezte.Mármint a veszekedés újra.Hozzá fűzöm emiatt vesztünk már össze de aztán kibékültünk,és megint.Ez már sokadik sajna :( Ezért félek. na és mikor vissza utasította az ölelésem, megsimogattam az arcát, hagyta nem szólt semmit, csak nézett.aztán még beszltünk.mondta megy haza enni,nagyon éhes.De előtte egy szájra puszival elköszönt.De mindig vissza kérdezte,hogy jó?megyek jó?Kérdeztem szívunk e egy cigit, erre ő hogy fáj a gyomra,nem de megvár engem míg elszívom.Kiszáltunk, elszívtam, és láttam hogy nézeget.valahogy érzem hogy szeret még.Lehet sajnál elküldeni egy-két szóból azon vacilál?de aztán elköszöntünk,és odajött adott megint egy szájra puszit,de még át is ölelt, és a száját a nyakamra nyomta.Aztán megint egy puszit. És mondta majd hívlak. Távolodott,de sokáig intett, és fordult utánam ahogy elmentem. Ez 3. nap volt és várom a telefonját megint.Szerintetek mi van ilyenkor?belefáradt?vagy megcsalt? SZentül állítja,hogy nincs senki a dologban.De akkor mit tegyek?Tényleg sokat kezdtük már újból mikor összevesztünk ilyen miatt.lehet belefáradt?De nőre is gondolok,nem tudom eldönteni.Ilyenkor mennyi idő az egészséges amíg nem akar velem találkozni?Honnantól van vége?Mert már kiment a fejéből az is hogy cseréljük el a holmikat,és vége.Csak azt kérdezte a kocsiban hogy jobb lesz ha abba hajuk nem?nem tudom eldönteni, de nagyon fáj.nem eszem,ideges vagyok!


2010. aug. 25. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Első !
2010. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A címből az 1. vagy az utolsó kérdésekből?
2010. aug. 25. 21:38
 3/20 anonim ***** válasza:
25%
1éve vagyok tagja a gyakorin, de még ekkora regényt még nem láttam! GRAT!:D
2010. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi,de segítségre lenne szükségem,ezért írtam le szó szerint az egészet.Segítsetek!Köszi!
2010. aug. 25. 21:45
 5/20 anonim ***** válasza:
Figyelj, csak néhány sort olvastam a kérdésedből, viszont szerintem túl reagálod.
2010. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

de szerintem egyben jó az egész! Úgy lehet érteni egésszébe!mert itt valaki fent nem tom mire írta hogy Első!fel is idegesedtem

.

2010. aug. 25. 21:54
 7/20 anonim ***** válasza:

nem tudom ezt miért linkeletd be a menstruációs lány kérdéséhez...


szeritnem ez egy nagyon idegörlő kapcsoalt ráadásul női mivoltodban aláz meg és egyáltalán nem éremel meg. Ha van benned tartás és büszkeség szakíts vele, szar lesz mert most szereted de hamar kitisztul a fejed és rájössz h mindenkinek meg van a joga h boldog párkapcsolatba éljen...találsz olyat aki megérdemel..

2010. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csalt meg, minden bizonnyal szeret, hiszen nem bírta ki hogyx ne adjon ennyi puszit. Biztos jólesett neki is, csak szerintem már belefáradt ebbe az egészbe..

de azért remélem nem lett babátok:D

2010. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem baba nem lett!Hál istennek! Köszi a választ! Mit tegyek,hogy vissza szerezhessem?
2010. aug. 25. 22:39
 10/20 szazsi94 válasza:
100%

Szerintem, nem csalt meg, bár nemtudom milyen tipus..szóval, hogy képes lett volna-e rá??

Te jobban ismered..de szerintem szó sincs iylenről!!

Mennyi ideje vagytok együtt??

Szerintem megunta a sok veszekedést...nálunk is szokott lenni mint minden kapcsolatban..de már sose veszünk össze annyira, vagy ha igen egyből bocsánatkérés, barátom egyszer mondta..hogy neki már túl sok ez a veszekedés..és, hogy egy kapcsolata már ezért tönkre ment..és nem szeretné ugyanazt lejátszani..akkor nagyon ideges is voltam, mert már ott tartottunk,hogy el kellett menjen sétálni, kiszellőztetni a fejét..először beparáztatott..hogy ez így nemjó, valamit lépjünk, azthittem a kapcsolat végét akarja, de utána elmondta..hogy soha nem gondolta ezt komolyan,mert szeret..és mindent megér neki, hogy megváltozzunk..mind ketten makacsok vagyunk, és kicsit rossz természetűek is..:/

Szerintem, csillapodj le..várjál 1-2napot, hívd fel, mond el, hogy igyekszel..és megváltozol..de ő is segítsen..és ketten együtt képesek lesztek rá! És, hogy annyira fontos számodra..hogy nem tudod csak így elengedni!!

Szerintem újra együtt lesztek, csak oda kell figyelni egymársra..és arra, hogy mellőzd a felesleges feszkót..kicsit inkább nyeld le magadba..:)

Sok sikert!!

2010. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!