Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy tönkre ennyi házasság, kapcsolat?

Figyelt kérdés
vannak ismerőseim akik hossz évekig boldogságban éltek,majd külön mentek,tudom ez is benne van az életben,de nem értem ha 2 ember szereti egymást,és tényleg évekig,házasságnál tovább is együtt vannak akkor miért lesz vége?szokták mondani hogy besavanyodtak egymástól,és inkább külön mentek,ezt annyira rossz látni,egy hónapja vagyok együtt a barátnőmmel de évek óta ismertük egymást,reggelente mikor alszik én csak nézem őt,és belegondolok hogy mi lesz ha mi is összeházasodunk majd később elválunk,annyira rossz lenne. friss házas ismerőseim 1 éve házasodtak nagyon szépek voltak együtt,mindenki örült nekik,erre elváltak nem hittem el.
2011. márc. 17. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után megsűnik a szerelem, akkor kéne jönnie a SZERETETNEK, és a ragaszkodásnak, de sok ember inkább elvál..
2011. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik a házasság egy olyan dolog, amit ha meguntál, akkor nyugodtan fel lehet bontani. Hát nem. A házasság egy életre szól! Ahelyett, hogy megbeszélnék, szembenéznének a problémákkal, inkább elválnak. Nem jó döntés.
2011. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem szólóknak.

Azért mert az emberek többsége egy idióta majom, aki azt hiszi, hogy a "lángolás" örökké tart. Hát nem tart örökké.

De ez nem rossz!!

Ez a normális!!


De akiknek az állati ösztöneik erősebbek az emberi értelemnél, azoktól sokat nem lehet várni.

De ugyanezek az emberek mégis vérig vannak sértve, ha emberi mivoltukat megkérdőjelezed.


És utána ezek a bukott, elvált emberek osztogatnak tanácsokat a többieknek, hogyan csináljanak egy kapcsolatot. Abba már nem gondol bele senki, hogy hoppá, hát ezek az emberek már belebuktak a sajátjukba, akkor milyen jogon osztanak észt?

2011. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát igen,pedig felnőtt emberek.

amikor ígéretet tesznek egymásnak nem gondolnak bele,hogy ez mennyire komoly dolog. mert van olyan amikor anyagi okok miatt mennek szét

de amikor azt hallom hogy közös megegyezéssel,meg attól még barátok lehetünk,kész vagyok az ilyen szövegtől,valamelyik fél úgyis sérülni fog,maximum nem vallja be. én azért remélem hogy úgy alakul a szerelmi életem ahogy elterveztem.

2011. márc. 17. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert hozzá!


Még annyit mondanék csak, h a "jóban-rosszban" - nak a jelentését sem tudják. Mintha funkcionális analfabéták (vagyis gyogyósok) lennének. A "jóban" még csak megy, de mintha a fogadalom 2. felét már elfelejtenék. Mert amint van egy kis rossz, egyből van a félre- és lelépés. Na ennyit arról, hogy "jóban-rosszban". És sztem ez egy undorító gyökér emberi tulajdonság: amíg minden szépen megy addig ott vagyok, a legelső nehézségre meg lelépek. De közben az ellenkezőjét hazudom.

A legtöbb tönkrement kapcsolat igenis erről szól.

Meg lehet magyarázni, de sztem már alapból amit magyarázni kell, ott már valami gáz van. És szánalmas a magyarázkodás, a gyenge emberek sajátja.

2011. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez így van,mindkét nemnél undorító!megcsalni a másikat,akkor legalább szakítana előtte,de még arra sem képes a legtöbb ember,viszont megcsalni simán.
2011. márc. 17. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert az emberek egyszerüen hülyék és belemennek egy házasságba akkor is, ha nincs igazi szerelem, mert egyszerüen félnek, hogy kifutnak az idöböl.

Ne mondja nekem senki azt, hogy például, na jó ez extrém példa, de 10-15 találkozó után már eljegyzés, majd esküvö az normális.

2011. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Arra meg nem gondoltal, hogy mivel nem a te hazassagod, nem latsz bele? Tegyuk fel mar nem szeretik egymast csak szenvednek. Milyen erzes lehet szerelem nelkul egyutt lenni? Mi ertelme egyutt maradni? Ha mind a ketten tovabb allnak az eletben es megtalaljak az igazi parjaikat, nem megerte? Minden ermenek ket oldala van erre mindig gondolj.

2011. márc. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ma ami elromlik kidobjuk.

Régen az elromlott dolgokat megjavították.

2013. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!