Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha jár egy 17 éves egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jár egy 17 éves egy 26 éves pasival abból lehet bármi komolyn kapcsolat? Úgyértem esetleg még házasság is?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet. Nem az életkoron múlik szerintem. Inkább azon,hogy meg van-e a szerelem,a kölcsönös bizalom,megértés meg ilyesmik.
2009. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Bármi lehet természetesen. Nem kisgyerekek már.
2009. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De a pasinak az nem túl késő már ha 29 évesen házasodik és csak 30 évesen lesz gyereke?
2009. jún. 15. 17:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak elég ritka. Ez nem csak a koron múlik, a kor csak azért számít egy picit, mert nincs annyi közös témátok, hobbitok. Mert nem ugyanazokon a dolgokon nőttetek fel, és általában más az érdeklődési köre egy 17 éves lánynak, és egy 26 éves pasinak. De ez nem minden esetben van így, tehát bármi lehet belőle szerintem:)
2009. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem késő, de mindenki máskor szeretne gyereket, tehát ezt csaj ő tudja. De hát 30 évesen még nem olyan idős a pasi, szóval simán belefér még több gyerek is:)
2009. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az én szüleim között is ennyi, 9 év korkülönbség van.. és tökéletesen működik meg minden :) 16/L
2009. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A férfiak többsége nem is igen szeretne 30 éves kora előtt családot alapítani... És ne feledd, a férfiak nemzőképesek még akár 60 éves korukban is, ellentétben a nőkkel.

Szóval ilyen akadálya biztos nincs. Ha komoly, akkor házasság is lehet belőle, és talán nem is kell megvárni, míg 30 éves lesz a férfi.

Van az ismerőseim között olyan házaspár, ahol 10 év korkülönbség van, és a férj 28 évesen kezdett udvarolni a 18 éves lánynak, most a férfi 45, értelem szerűen a lány 35. 4 gyerek, boldog családi élet.

Szóval szerintem a ti kapcsolatotokból is bármi lehet.

2009. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2009. jún. 15. 18:59
 9/12 anonim ***** válasza:

háát, azért nem kell biztosra venni, hogy nem késő neki. Nekem volt egy 10 év korkülönbséges kapcsolatom. Én még önkifejeztem, amikor ő azt várta, hogy főzzek mossak, takarítsak rá, s lehetőleg pár éven belül baba...pasi függő. de tudatosan figyelni kell, hogy hajlamos-e erre, hogy mit tervez az elkövetkező x évben. hiszem 17, 18 érettségi, plusz 3-5 év egyetem esetleg dolgozna is még mielőtt család alapításra adja a fejét...

Nagyon-nagyon meg kell nézni a fickót mielőtt bármi komoly lenne, mert ha huszon évesen visszafogja a lányzót az egész életre kihat!!

De amúgy lehet, csak nagyon valószínű, hogy nem lesz. vagy nem boldog.

2009. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is maholnap harminc leszek...és...semmi küli az és menyaszonyom is fiatal...jó nem ennyire de szerintem mindegy...
2009. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!