Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet normális nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális nőket találni? Akik nem bulicicák, akik nem a pénzre buknak. Akiknek nem kopasz izomagyú bunkó kell, vagy egy vén majom. Olyan, aki szolid, de még is igényes, kedves, helyes, aranyos. Hol vannak ezek a nők, vagy már nincs is ilyen?

Figyelt kérdés
Iszonyat sok nő volt az életemben. Legalább 50, de pontosan nem tudom, mert 30 után már nem számoltam. De nem tartott egyik sem sokáig, mert kiderült, hogy vagy egy HP, vagy pénzéhes, gyerekes, hisztis és követelőző.
2011. márc. 17. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nem bulizok, nem vagyok hűtlen, nem szolizok, nem járok strandra, nem shoppingolok, nem mutogatom magam iwiw en, szal nem vagyok Hanna Montana, sem mű mint christina Aguilera és több eszem van mint mondjuk Pamela Andersonnak

nem végzettségre gondolok, hanem ami a beszélgetésekből lejön. Szal nem vagyok elszállva magamtól, de nem vagyok tipikus nyávogós üres fejű liba.

2011. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Már férjnél vannak.
2011. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tom mér ugatjátok le ha 50 nővel volt,mondta mind gyökér volt,nem azért mert qrogatni akart.De tom lányok ti lehettek legalább 100000 pasival is,nem lesztek qrvák.
2011. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Találtál azóta normális nőt?
2016. jan. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!