Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges ez? Késön érő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? Késön érő tipus lennék vagy mi? Kort és nemet is.

Figyelt kérdés

22f vagyok. Eddig még nem volt bnöm és a csókolózáson sem vagyok túl.Eddig nem volt szerencsém a lányoknál, mondhatni h nem vagyok népszerű náluk.. Nem vagyok csajozós,nagyszájú,társaság középpontja tipus,mondhatni vsendesebb visszahuzodóbb vagyok.

Mostanában azt érzem,hogy nagyon vágyok egy bnőre akit szerethetek és ő is szeret engem.Már csak az a baj,hogy mit tehetnék h bejöjjek a lányoknak..


2011. márc. 19. 16:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kár..Ne szomorkodj:) Ennek örülök ha így van:)
2011. márc. 19. 19:45
 12/14 anonim válasza:

Ha van kedved levelezni,akkor irjál rám.Én egy Bács-Kiskun megyei lány vagyok.25 éves elmúltam,sokan szép lánynak tartanak,meg kedvesnek és intelligensnek is.Könyvelést tanulok egyébként.E-mail címem: veritas2000@citromail.hu


Várja leveledet egy kedves,helyes vidéki lány!!!Puszika!

2011. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ja,és későn érő típus vagyok én is,...18-nak néznek mindig!!!
2011. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ne várj rá elküldtem már:)
2011. márc. 21. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!