Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan iktathatnám ki a szexet az életemből?

Figyelt kérdés
Barátomnak nincs rá igénye,vagy csak nagyon ritkán kívánja. Nagyon szeretem őt, és nem akarok szakítani vele, mert ezt leszámítva minden tökéletes, így inkább a szexről mondok le, mint róla. Tippek, hogy mivel szüntethetném meg, még a gondolatokat is róla?
2011. márc. 20. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vegyél vibrátort és amikor nincs kedve csináld azzal
2011. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Semmivel. A barátodnak kellene változtatnia. Hh nem akarja?
2011. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
mondjuk ja,a vibrátor az megoldás:)
2011. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A barátod egy elég önző ember, vagy te vagy kuka... Hass a lelkére és nem kell ilyesmiken filóznod.. Milyen már ez, hogy egy ilyen "ingyenes" dolgot megvonunk a párunktól??? Hát ha valaki erre sem képes akkor az bújjon el mélyen. Még akkor is, ha egész nap dolgozik vagy bármi mással kifárasztja magát.. Ez nevetséges.. Ideje mindenkinek van mindenre max kedve nincs, de azon meg egy két lelki fröccsel igen csak lehet segíteni.
2011. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már rongyosra beszéltem neki a számat, fenyegetőztem már mindennel és jó pár szentbeszéden túl vagyunk. De állandóan fáradt. Pedig nem dolgozik még. Csak akkor csináljuk, ha neki éppen kedve van. Ő ilyen, de ettől függetlenül szeretem és tényleg nem szeretném elhagyni.
2011. márc. 20. 13:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Hihetetlen b+, hogy annak van ilyen önfeláldozó nője, akinek nincs igénye a szexre...ha nekem lenne, csak csettintenije kellene.
2011. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez már elég rossz dolog, hogyha a barátodnak nincs kedve a szexhez... Saját tapasztalataim szerint egy szerelmes férfi szinte csak arra vágyik, hogy a szeretett nővel együtt legyen és boldoggá tehesse. Itt nem az a kérdés, hogy hogyan "iktathatnád" ki a szexet az életedből, hanem át kellene gondolnod a kapcsolatod a pároddal, mert ha így állnak a dolgok, akkor valami már régen elromlott.
2011. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor minek élsz?
2011. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Meditálj.Vagy próbáld ki a bhakti yogát.
2011. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt nemcsak a szexel van gond, hanem valószínű a kapcsolattal is és azt maximum te hiszed tökéletesnek. Bár nem írtad milyen gyakoriak az együttlétek, mert lehet, hogy normális keretek között van, csak te kevesled azt, akkor egyszerűen libidókülönbség. Ha viszont ez nem így van, és abszolúte gyakori, akkor a barátodnál valami probléma van, vagy egészségügyi, vagy érzelmi. Így nem biztos, hogy a vibrátor és a szőnyeg alá söprés a normális hozzáállás.
2011. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!