Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, tudja jól, hogy szeretem, de néha úgy érzem szeret, néha azt hogy nem. Páran mondták, hogy szeret, csak neki ilyen a természete, páran azt hogy hagyjam, és keressek valaki mást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted és ő is téged akkor szeresd.HA ő nem szeret akkor meg felejtsd el.
2009. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig én is eljutottam,de azért kösz.Csak azt nem tudom eldönteni hogy szeret-e vagy nem.Amikor rákérdezek nem kapok választ.
2009. febr. 23. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy nem meri a szemedbe modani, vagy van barátja.. az ilyen nehéz eset :$ de azért sok sikert! --Chocky--
2009. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs barátja.Lehet az hogy ő sem tudja mit akar???
2009. febr. 23. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam kerülni, de sztem jobbnak látom ha megkérded, mert lehet, h nagy csalódás lesz a vége. Ha most azt mondja h szeret és fogtok járni, de te nem fogod érezni rajta, h szeret bizti h szakítás lesz a vége.
2009. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!