Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm akiben én úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm akiben én úgy érzem megtaláltam az igazit 250 km-re lakik tőlem. Van ott egy helybeli fickó aki nyomul rá és már találkoztak kettesben többször is. Jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
Ő azt mondja nem tudna megcsalni, de engem zavar ez a fickó. Ő azt mondja szeret engem! Szerintetek felesleges féltékenykednem?
2009. febr. 23. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint, ez csak a barátnődön múlik. Ha tényleg szeret, és komolyan gondolja... Akkor felesleges féltékenykedned.
2009. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
velem ugyanez van. 250km-re a barátomtól, másfél éve, nyomul rám egy srác, találkoztam vele. de h ne legyen belőle gond elmondtam neki, nem is haragudott egyáltalán. abszolút megbízik bennem, és jogosan is mert egyszerűen annyira szeretem tudom h senki más nem olyan tökéletes, eszembe nem jutna megcsalni. bízz benne, meglátod, még jobban fog kötődni hozzád :D (jah és a barátom büszke rá h több másik srác is nyomul rám mégis vele vagyok mert ő a legjobb :P:P
2009. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a kérdező és a 2. válaszoló nem 1 pár? :D

ne féltékenykedj, mert csak elrontja a kapcsolatotokat. bízz a barátnődben!

Ha a helybéli fickó kellene neki, nem hülyítene téged!

2009. febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Heló! A barátnőm 750m-re lakik tőlem. Mindig felháborodott, hogy ha valaki megcsalt valakit. És ha megkérdőjeleztem a szavát, majdnem elhagyott, hogy nem bízok benne. Kapcsolatunk 11 hónapjában bevallotta, hogy kb 3 hónap után meg is csalt. A folytatás nem ide illő, de tudnotok kell, megbocsátottam neki! Egyszer!!!
2009. febr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

és minek találkozta ha nem akar tőle semmit?? persze nyilván van rá magyarázat, én is csaj vagyok még azt is ki tudom magyarázni ha nem a pasimé van a számban amikor rám nyitnak, szóval azzal nincs gond, bármit meg lehet magyarázni.

de a kérdésedre a válasz az, hogy jogosan féltékenykedsz, de ezt inkább tartsd magadban szerintem, nehogy az legyen hogy te vagy a bizalmatlan szemét.

2009. febr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
tudod az h 1 lány találkozik valakivel nem azt jelenti h megcsalja a barátját. am a 2. válaszoló vagyok. nézd azt az oldalát h én pl nem tudok megnyílni lányok előtt így fiú haverjaim vannak és voltak amióta az eszemet tudom. a barátom ezzel tisztában van és tudja h a féltékenykedéssel megfosztana a világomtól ezért nem teszi. az h elmegyek egy sráccal suli után kajálni és dumálunk egy jót, sztem tök normális. más kérdés h tudom h tetszem neki, de ettől én inkább kínosan érzem magam, mint büszkén.
2009. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MyGirlfriend4ever válasza:
Az en baratnom 240km-re lakik, de jovo nyaron jon le, en is felek, hogy megcsal e, de bizom benne. :) Ha szeret nem csal meg ;)
2014. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!