Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem megy a felejtés. Segítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a felejtés. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Hello. 27/F vagyok. 2 éve megismertem egy nőt... Találkozásunk után 1 hónappal már "beleszerettem", tudatára is adtam, de mindig azzal jött, hogy most van nagyobb gondja, mint az ilyenek (22 éves), meg hogy majd az idő megold mindent... Én elfogadtam válaszként, és nagyon jó kapcsolatot tudtam vele kialakítani. Mindig igyekszem rá vigyázni, bulikban, még ha én kicsit többet iszom a kelleténél, ügyelek rá, hogy ő ne igyon, mert van egy betegsége ami miatt nem lenne szabad neki sokat inni... Másfél éve ez megy. Közbe voltak más kapcsolataim, de azok nem voltak valami hosszúak, általában miattam, nem tudtam szeretni. Ha valakivel együtt voltam, mindig az előbb említett nőre gondoltam, hogy mennyivel jobb lenne vele minden, az egész életemet el tudom vele képzelni, minden egyes apró részlettel. Mindent feláldoznék érte, csak enyém lehessen. Nem tudom mit csináljak hajjh.:) Valahogy el kéne felejteni, de nem megy... Minden apró mozdulata, pillantása, ha rám néz ahh..:) Hogyan tudnám elfelejteni?:/ Ha hosszabb ideig voltam távol tőle, mindig csak rá gondoltam, és borzalmasan hiányzott. Munka közben sem tudok igazán koncentrálni, mert csak rajta jár az eszem. Remélem valaki tud adni valami jó tippet... Próbálkoztam sportokkal, de akkor is csak néztem ki a fejemből, bambultam, és rá gondoltam (pl úszás közben, futás közben stb.) Nem tudom mit kellene tenni...
2011. márc. 23. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
de miért nem vagytok együtt? vagy miért nem lehet? nem értem:/
2011. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem próbálod meg még egyszer?
2011. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!