Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak mi alapján választan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mi alapján választanak maguknak barátnőt?

Figyelt kérdés

általánosságban, pl kinézet, v ha valaki tud olyat h a "tudat alattijuk"-ban xd

a válaszokat előre is köszi


2011. márc. 24. 15:33
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a tudatalatti az nagyon érdekes szerintem
2011. márc. 24. 15:45
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy tudat alatt minden pasi olyan lányt keres mint az anyja volt. De hogy ebben mennyi igazság van azt nem tudom.
2011. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok szempontból kell megfelelnie a lánynak, akit én a barátnőmnek elfogadnék. Nagyon fontos, hogy hasonló értelmi szinten legyen velem, hasonló értékrendje legyen, mint nekem, nyoma se legyen a közösségességnek, legyen nőies, de egyben egy kicsit visszafogott is. Persze számít a kinézet is. Nem a mellméretre vagy ilyesmire gondolok, hanem, hogy ne legyen kövér, az arcában meg fogjon meg valami.
2011. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Van 5-10 külső jellemző, melyek meghatározzák az ideálomat. Úgy is mondhatom, hogy ezekre kattanok rá. De ez csak olyan szinten számít, hogy a hosszú hajú lányokat kedvelem, de annyi bőven elég, hogy nem legyen tüsi haja. Legyen nálam 10 centivel alacsonyabb, de az is elég, ha nem magasabb... Viszont tudjon mosolyogni!

Ha szemre vonzó egy kicsit és semmi taszítót nem látok benne, akkor jön a második szakasz. Bizony értelmesnek is kell lennie. Hasonló iskolázottság és értékek kellenek, hogy el tudjam képzelni vele a jövőt.

2011. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Tudalatti? :D Kezdjük ott, hogy a tudattalan elme fogalma máig komoly viták tárgya. Másrészről senki sem tudja, hogy hogyan működik, vagy mi van ott.
2011. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
ja van egy ilyen elmélet hogy a férfiak az anyjukhoz hasonló nőt keresnek a nők meg az apjukhoz hasonlót. de nekem rohadtul nem jönnek be azok akik anyámra hasonlítanak mert anyám jut róluk eszembe.
2011. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 .Daniel. ***** válasza:

Akik azt írják minden férfi csak a nagy melleikért szereti a nőket stb stb... Azok kifogásokat keresnek és mellé egy kis irigység is társulhat néha. A titok egyszerű de nem mondom árulom el. Azért segítek: nem a mellméret mert az max azt dönti el mennyire látod majd SZEXUÁLISAN vonzónak a nőt és nem többet.

A tudatalattira térve: persze vannak ilyen ösztöneink hogy minél életképesebb utód szülessen, minél jobb gének stb... De a külsőleg tökéletes nő(ha lenne ilyen) sem érdekelne ha mellé ostoba belső társul.

2011. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
9%

A pasiknak az számít elsősorban, hogy vékony legyen a lány. Aztán valahol messze-messze lemaradva valamennyire a belső tulajdonságok is, de a lényeg, hogy sovány legyen.

(A félreértések elkerülése végett nem irigységből mondom, nem vagyok kövér)

2011. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%

1. Vállasztani akkor lehet ha van ki közül választani. Ha egy van akkor az nem választás hanem lehetöség megragadása.


2. Ha mégis van lehetöség választani akkor pontosan ugyan azok a szempontok érvényesek mint a nöknél. Az elsö stádiumban sokat segit a fizikai vonzalom (szépség) de hosszútávon a belsö értékek gyöznek.


3. Van olyan helyzet, hogy egy új érkezik a másik mellé. Akkor bizony mi férfiak az újdonság varázsát elönybe részítjük de nagyon könynen visszatáncolunk.

2011. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Sokan nagyon általánosítanak... én 17 vagyok, még is deszka a barátnőm. Leszarom mit mondanak a haverok. Szép az arca és szerény, kedves, aranyos, nem egy ribancszőke ostoba ribanc.
2011. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!