Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak mi alapján választan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mi alapján választanak maguknak barátnőt?

Figyelt kérdés

általánosságban, pl kinézet, v ha valaki tud olyat h a "tudat alattijuk"-ban xd

a válaszokat előre is köszi


2011. márc. 24. 15:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaza van az előbbieknek én például mindig is idősebb lányokkal logtam voltam együtt beszélgettem mert egy értelmi szinten voltunk amiukkor nálunk még a segfogásos dedó ment szerintem ha nem is nagyon de legalább egy picit számitson a belső érték amúgy szerintem írdki a facebookra hogy kijö9n a kapcsolat koncertre mert ez mopst egy nagyon jó lehetőség!;)
2011. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
tényleg lehet ebben valami h a tudatalatti...:) Amikor a barátom már elég rég bemutatott az anyukájának, egyből rájöttem h sok a közös bennünk. Meg a pasim annyiszor mondja h olyan vagy mint az anyám..:D lehet ebben vmi.
2011. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én nálam prioritás szerint:

1.Vonzó külső (ez elsősorban az alkatra és a popsira irányul, a mell elég, ha van, de háj ne lógjon túl sok sehol, max egy picike, ami még szexi is tud lenni)

2.Vonzó belső (tudjak vele beszélgetni, értsük meg egymást.

3.Közös jövőkép lehetősége

4.Intelligencia: ez csak annyiban, hogy a túl okos nőket nem szeretem, de azt se, ha túl buta...szóval legyen valami ész, de ne okoskodjon, főleg nálam ne legyen okosabb :P (bár ilyenből kevés van, ha meg van is, akkor az előző három kritériumnak úgyse fog megfelelni, úgyhogy ez mellékesnek mondható :D)


26f

2011. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!