Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet a pókeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a pókeres srácokat tolerálni?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok,4 éve játszom,és ott tartok hogy most már a legtöbbet netten.

Nem dolgozok ez a megélhetésem,mire befejeztem a sulit komoly asztaloknál is játszok.

A bankszámláról nem szeretnék senkinek beszámolni de a hónapi kamatból megvagyok,és idővel szeretnék valami boltot is nyitni.

A gond csak azzal van hogy amikor ismerkedem,szórakozóhelyen vagy bárhol komoly kapcsolatot nem tudok elindítani,csak kihasználnak.

A kérdés csak az hogy ha te össze jönnél egy sráccal aki "szerencsejátékos" hogy viszonyulnál hozzá?

Pedig a szép a kapcsolatban az lenne hogy együtt vagyunk jónban és rosszban.


2011. márc. 24. 20:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Semmi köze ahoz hogy pókerozol. Ilyen a személyiséget hogy ki tudnak használni mert hagyod.

Sztem.

2011. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az lehet mert az aktuális barátnőmtől nem sajnáltam soha semmit de ha pl érzem hogy csak az extrákért kapaszkodik akkor szakítok mert egy ilyen kapcsolat az halott eleve.
2011. márc. 24. 20:11
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Amíg nem tudod hogy a lánynak bejön a személyiséged ne igen mond el miből élsz mert a nőt a pénz úgy vonzza mint legyeket a döglött macska és ezt nem jó értelembe.
2011. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A pénzed pókeron nyerted?
2011. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen.
2011. márc. 24. 20:31
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Engem az zavarna, hogy ez nem egy biztos állás, akármikor lehet, hogy nagyot buksz, és ez ház, család, kölcsönök mellett nem megengedhető. Hosszútávon nem alapoznék ilyen bevételi forrásra.
2011. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Én alapból nem járnék szerencsejátékossal, nem bíznám rá a családi kassza egy fillérét sem, másik: ez egy könnyed felfogást is maga után von, ami egy jó kapcsolatnak egyáltalán nem hiányzik. Egyébként jók az ilyenek szórakoztató partnernek, mert nem unalmasak, de társkapcsolatot nem vállalnék ilyennel.
2011. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A sok okosnak elárulom, hogy a póker nem szerencsejáték.Jó olyan keretek között, hogy neten játszol kis pénzben, úgy igen.Ha viszont nagyobb pénzben játszol neten vagy mondjuk élőben, az tudás.

Kérdésedre válaszolva engem nem zavarna, mivel közel 6 éve pókerezem, így ellenénk együtt.:)

2011. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"A bankszámláról nem szeretnék senkinek beszámolni de a hónapi kamatból megvagyok,és idővel szeretnék valami boltot is nyitni.

A gond csak azzal van hogy amikor ismerkedem,szórakozóhelyen vagy bárhol komoly kapcsolatot nem tudok elindítani,csak kihasználnak.

A kérdés csak az hogy ha te össze jönnél egy sráccal aki "szerencsejátékos" hogy viszonyulnál hozzá?"


Na várjunk csak.


Te egy szórakozóhelyen elkezdesz ismerkedni egy lánnyal, és az csakhamar tudja, hogy nagy összegek vannak a bankszámládon, meg azt is, hogy pókerezel? Ha így van, ne csodálkozz, ha nem jön össze egy komolyabb kapcsolat, mert ez így több súlyos taktikai hibát is tartalmaz.


Ha mármost nem ezt csinálod, vagyis csak sokkal később tudja meg az aktuális nőd, hogy miből és hogyan élsz, akkor viszont annak, hogy nem jön össze a kapcsolat, valószínűleg nem sok köze van ahhoz, hogy pókerezel-e vagy mennyi pénzed van.

2011. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:55


Nagyon igaz,azért is írtam idézőjelbe.

2011. márc. 25. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!