Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelembe bele lehet őrülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelembe bele lehet őrülni?

Figyelt kérdés

18 éves fiu vagyok a lány 16.Régebb óta ismerem de most halálosan szerelmes lettem belé.egész nap ő jár a fejembe és már vele is álmodok.A lány egyenlőre barátjaként tekint rám.vagyis másoknak ez mondja.de ugyérzem eltudom érni hogy belém szeressen mert hagyja hogy nem zavarja ha ölelgetem vagy simogatom.egyszer mikor egymás mellé ültünk rá is dőlt a vállamra.smsezünk sokat meg msn illetve együtt járunk szórakozni is.

Nem akarom elrontani ezért nem rohanom le egyből hanem probálok vele minnél többet beszélni,jobban megismerni.elejtek egyszer-kétszer pár bókot,dicsérem őt.és ha látom rajta hogy kezd valami lenni akkor már többet bokolok neki és kedveskedek majd és terveim szerint kijukadhatunk oda hogy belém szeret.ha nem akkor majd kiheverem.de most egyenlőre örülten szeretem és ugy érzem hogy nem fogom kibirni a "tervem" végéig mert addig megbolondulok.már van hogy a dolgaimra se tudok odafigyelni mert elkalandozok meg álmodozok.

18/F


2011. jún. 7. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem hiszek az ilyen taktikázásban. De sok szerencsét... Amúgy gyülölöm az agyam azon részét ami a szerelemért felelös. Sztem bele örülni nem lehet, de a fajdalomtól depressziót és betegséget lehet kapni. Azért hajrá! Ha ennyit megenged szerintem sinen vagy.
2011. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ő is nagyon keresi az igazi szerelmet.ugyhogy belehuzok mert most kéne valahogy a tudtára adni hogy nem közömbös számomra.
2011. jún. 7. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:

mindenesetre amig nem jöttök össze és ráérsz tanulmányozd kicsit a helyesírási szótárt! valami kegyetlen, jegylevonános hiábak nyomsz be... egyelőre és kilyukadni!

amugy meg bele lehet őrülni valsz, de ez nem a te eseted. ahhoz évek kellenek, és elég spéci körülmények. te épp lehet hogy csak fellángolásban vagy, és 2 hónap múlva el is múlik... majd ha 5 éve tart és nem viszonozza meg elutasit meg csalódsz benne, akkor lehet hogy fenn áll majd a veszélye...

ne aggódj hanem cselekedj! (meg tanulj meg írni)

2011. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

OFF: visszakerestem a szavakat és tényleg rosszul irtamXD egyébként ötös a helyesírásom, egyszerűen amikor gépelek nem szokásom odafigyelni rá.pl csomószor írok szavakat rövid magánganhzóval mert a hosszúak túl fent vannak a sarokban és kényelmetlenebb oda nyúlni mint a rövidekhez:D


Mellesleg köszönöm a válaszokat:)

2011. jún. 7. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!