Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarok tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok, babát is szertnénk és szeretjük is egymást. A gond az, hogy a munkahelyemen van egy srác akivel nagyon jól megértjük egymást, állandóan flörtölünk egymással. Ez nem egy szexuális vonzalom,hanem annál több. Reggelente alig várom, hogy beérjek dolgozni, csak azért, hogy újra láthassam.Konkrétan tudom, hogy összejönne velem, mert meg is mondta és a kollégáknál is érdeklődött utánam. Éjjelente a férjem mellett alszom, de a másik srácról.A férjemet szeretem, de a másik srácot nem tudom kiverni a fejemből. Már lassan kezdek megörülni és nem tudom mit csináljak. A válaszaitokat előre is köszönöm.
2011. márc. 27. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig Neked kell döntened.Azt válaszd akihez a szíved húz. Amit leírtál annak alapján a kollégád. De a döntés joga és a következmények a Tieid.
2011. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most engedélyt kérsz, hogy megcsald a férjedet, vagy mit akarsz?


Ha mással akarsz mást csinálni, akkor nem szereted a férjed. Ha szereted, akkor nem akarnád megcsalni.


Egyéb kérdés?

2011. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Férjnél vagyok, babát is szertnénk és szeretjük is egymást. A gond az, hogy a munkahelyemen van egy srác akivel nagyon jól megértjük egymást, állandóan flörtölünk egymással. Ez nem egy szexuális vonzalom,hanem annál több."

Lotyó vagy, nincs mese. Amikor kimondtad a boldogító igent, ezt nem tudtad előre? Szerintem hagyd ott a férjed, nálad biztos, hogy jobbat érdemel. Hajrá!

2011. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miota tart ez a kollegaddal? mert sztem ha csak par hete esetleg honapja akkor meg nem biztos, hogy a ferjedet ott kellene hagyni... mert kesobb lehet h nagyon megbannad.... inkabb a kapcsolatodat probald meg menteni... talaljatok ki valami ujat, uj programokat, amit eddig nem csinaltatok. tegyel meg mindent annak erdekeben, hogy a kapcsolat ujra langoljon :) ha pedig nem sikerult, akkor vallj el tole...es menj a masikhoz...
2011. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!