Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaljam vagy ne csaljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám: élettársi viszonyban élek egy férfivel akit szeretek nagyon, viszont az expasimat sem tudtam még kiverni a fejemből...vagyis szerintem még iránta is vannak érzelmeim. Az a kérdés szerintetek mit csináljak?


2011. márc. 28. 14:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem csaljuk meg a párunkat!! Kivéve, ha egy k..va vagy-.-
2011. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne csald meg, gondolj arra, hogy ez neki milyen.
2011. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha úgy érzed, hogy nem szereted eléggé, ahhoz h csak vele élj és csak őt csókold meg akkor hagyd el!
2011. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
nem vagy érett az új kapcsolatodra, hagyd ott a mostani pasid és menj vissza régihez, és a régi problémáidhoz!
2011. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Egy elmebeteg ötéves szintjén mozogsz, hogy feltetted ezt a kérdést. Csak a kurv@knak fordul meg ilyen a fejükben. Képtelen az életre, érdemtelen a szeretetre.

fck

2011. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
3-asba nyomjátok s majd kiderül ki kell
2011. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Anno volt egy hasonló kérdés, csak azt pasi tette fel, és arra a nagy többség azt válaszolta, hogy persze, hát egyszer élsz! Téged meg lekváznak...hát ez van. Szerintem ne mástól kérdezd, ahogy érzed! Csak ügyesen ;)
2011. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Kössz többség!

Azért ne áltassuk egymást.......lehet engem k@rvázni..de kíváncsi lennék ti hányszor csaltátok már meg a párotokat! :)

Igazából nem akarom megcsalni,csak kíváncsi voltam hány olyan ember van aki ténylegesen azt írja le amit érez és hány olyan aki csak a kötelező dolgokat látja! Gondolkozz el azon, hogy te csaltál már-e meg valakit! De csak őszíntén.... Amúgy köszi a válaszokat! De nem vagyok prosti..

2011. márc. 28. 15:04
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Lol, mert én azt a kérdést nem láttam és nem válaszoltam megXD Látom nem szereted a k*va szót:) Mindegy, hogy megteszi vagy sem, de ha megteszi akkor bizony az!:D Egy nagy k*va:) Pasi se lépjen félre úgy egy nő se:) ennyi
2011. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem vagy prosti, de egy nagy k*va lehetsz:) tudni illik létezik szleng szó használat:) És őszíntén mondom meg neked férfiként egyetlen egy nőt se csaltam meg:) és van is boldog párkapcsolatom:P nem fogom megcsalni:D Nagyon ostba vagy:)
2011. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!