Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaljam vagy ne csaljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám: élettársi viszonyban élek egy férfivel akit szeretek nagyon, viszont az expasimat sem tudtam még kiverni a fejemből...vagyis szerintem még iránta is vannak érzelmeim. Az a kérdés szerintetek mit csináljak?


2011. márc. 28. 14:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

El sem kellett volna olvasnom a leírást, nálam alapvető, hogy a párunkat NEM CSALJUK MEG.

Próbáld meg kiverni a fejedből az exed, mert valami oka biztos volt annak, hogy egyszer szakítottatok. Élj azzal a lehetőséggel, hogy nem szúrod el a mostani kapcsolatosat, főleg akkor ne csald meg, ha őt is szereted.

2011. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt az érzést. En 3-asban nyomattam egy ideig. Meg kell mondanom, hogy ilyen esetben 3 vesztes van nem egy nyertes (te).
2011. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ha az exed kell legyel vele, szakits a mostani parodAL, ha meg nem szakitasz akkor felejts.Ilyen egyszeru.
2011. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Neked csak a f@sz kell. Akkor válaszd azt, amitől jobban dől belőled a sunalé. Szerintem is krva vagy.
2011. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

a kuvát ne úgy értsd, hogy pénzt kapsz érte! mert nem kapsz, csak nem egy nőhöz méltóan viselkedsz.


NE VÁRD EL, HOGY NŐNEK SZÓLÍTSANAK, HA NEM VAGY MÉLTÓ RÁ. EZÉRT MARADSZ RINGYÓ!


A TE FAJTÁD MIATT VISELKEDNEK VELÜNK, NORMÁLIS NŐKKEL ÚGY A FÉRFIAK, AHOGY...


qva!

2011. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
ne csald meg = hagyd ott, szakíts vele
2011. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!