Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaljam vagy ne csaljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám: élettársi viszonyban élek egy férfivel akit szeretek nagyon, viszont az expasimat sem tudtam még kiverni a fejemből...vagyis szerintem még iránta is vannak érzelmeim. Az a kérdés szerintetek mit csináljak?


2011. márc. 28. 14:24
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Hangsúlyozom: tudom mi a dörgés....nem akarom megcsalni!!

Csak felmerült egy kérdés, amit szerintem nem csak én tettem fel magamban.. Csak én mertem leírni.....

Az meg, hogy sok csökevényes agyú nőtársam k-urvának tart az már egy más tészta.

De az a kérdés: ha nő teszi akkor rin-gyó az illető, de ha pasi teszi akkor okés? :)

Női butaság.............................................

2011. márc. 28. 15:09
 12/26 anonim ***** válasza:

Tapasztalat, hogy az ide írogatók sosem csaltak meg senkit :DD

Amúgy meg a 'kva' szóval jó dolog dobálózni, csak sztem egy megcsalástól nem lesz vki az... mert annak kérlekszépen általában van valami háttere, pl valami nem stimmel a jelenlegi kapcsolatában...

2011. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%
Tapasztalat, hogy te meg sík hülye vagy utolsóXD Ha egyszerüen nem csaltam meg senkit se akkor tényleg nem, de te szerinted ez csak furcsa, mert itt mindenki azt írjaXD Biztos kamuzok nem?:) találjatok még ki valamitXD Neked itt mindenki kocka lehet, nagyjából ezt veszem ki belőled:) Jé te mekkora egy kocka vagy:) Ostobább emberrel még nem találkoztam mint amekkora te vagy.
2011. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"Kössz többség!

Azért ne áltassuk egymást......lehet engem k@rvázni..de kíváncsi lennék ti hányszor csaltátok már meg a párotokat! :)

Igazából nem akarom megcsalni,csak kíváncsi voltam hány olyan ember van aki ténylegesen azt írja le amit érez és hány olyan aki csak a kötelező dolgokat látja! Gondolkozz el azon, hogy te csaltál már-e meg valakit! De csak őszíntén.... Amúgy köszi a válaszokat! De nem vagyok prosti.."


Mindenki magából indul ki ugyebár.;)

Érdekes módon az én ismeretségi körömben nemigen akad olyan személy, aki megcsalta volna bármelyik párját valaha. Tudod hasonló ember hasonló embert vonz, és több mint valószínű, te ezért vonsz le ilyen következtetéseket a környezeted alapján.:)

2011. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ohh én vagyok a hülye mert más véleménnyel vagyok? Gyerekes.. Kocka? Te túl sok mögöttes tartalmat adsz annak amit írok:D Am meg hidd el h a legcsekélyebb mértékig sem érdekel, csaltál-e vagy sem... de ez akkor sem jogosít fel, h mást lekvázz... (és a félreértés elkerülése végett: én is elítélendőnek tartom a megcsalást, de az álszent viselkedést éppúgy)
2011. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Kitérdekel hogyan magyarázod meg, lesz*rom. Nem vagyok álszent se, hanem őszínte vagyok. És az hogy valakit lek*rvázok azt is őszínteségből tettem, mivel a tény az TÉNY marad! Ha téged megcsalnak akkor megcsaltak és nem szavakat keresgélve, hogy unatkozott vagy valami más. Ha valaki fére b*sz az igen is k*rva bárki is állítja és pont.
2011. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
hát azért szépen is meg lehetne mondani h mi a véleményed én meg annyit mondok az egészről ha nem rendezted a fejedbe az exed minek jöttél össze új férfival?
2011. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én sem csaltam meg még egy nőt sem. Viszont az exemmel gyakrabban szexelek, mint ő az új pasijával.

A szőke herceg nem tudja kielégíteni, nekem meg most nincs komoly kapcsolatom. Közben egy kis k*rvának tartom, de most mindkettőnknek ez a legjobb felállás.

2011. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

de még meg se csalta és lehet h nem is akarja..csak nem tette túl magát az előző kapcsolatán...erre nemgondoltatok?

am a kura az nem az h ha megcsalná..hanem h ha lefeküdne mássokkal egyalkalomra vagy egyszerre több pasija lenne...

Kérdező:kérj egy kis szünetet h tisztázni tudd magadba az érzéseidet és utána döntsd el hogy mit szeretnél...sok sikert.:)

2011. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"de még meg se csalta és lehet h nem is akarja..csak nem tette túl magát az előző kapcsolatán...erre nemgondoltatok?

am a kura az nem az h ha megcsalná..hanem h ha lefeküdne mássokkal egyalkalomra vagy egyszerre több pasija lenne...

Kérdező:kérj egy kis szünetet h tisztázni tudd magadba az érzéseidet és utána döntsd el hogy mit szeretnél...sok sikert.:)"


Hát nem tudom. Én előbb qrvázom le azt, aki megcsalja a párját, mint azt, aki független és amíg nincs kapcsolata összejön egyszer-egyszer más független emberekkel.

Itt erkölcsi normákról van szó. Ha van valakim értelemszerűen nem csalom meg, inkább szakítok, mintsem felszarvazzam.

2011. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!