Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék már végre szexelni....

Szeretnék már végre szexelni. Csaljam meg?

Figyelt kérdés

Nem akarom megcsalni de mar több mint egy éve járunk. Én már mondtam neki egy jó párszor, hogy én nagyon kivánom. De ő engem nem. Ribancot nem szeretnék esetleg más csajjal.

Szerintetek nagyon mocsok volnék ha mással szexelnék?


Ám szerintem ez jár nekem de ha ő nem adja meg akkor fordulok máshoz.


19F (20L)


2010. nov. 27. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
100%

Ne csald meg

Ha nem bírod, ő meg nem akarja, szakítsatok

2010. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim válasza:
59%
Én már otthagytam volna!
2010. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim válasza:
96%
sztem várd ki
2010. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 A kérdező kommentje:
Egy éve várok rá. Mennyit várjak még rá?
2010. nov. 27. 19:29
 5/92 anonim ***** válasza:
68%

20 éves egy éve jártok és még nem volt szex? azért az abnormális...

mondd el neki hogy neked már nagyon hiányzik, és hoyg nem fogod birni. ha nem megy bele akkor szakítsatok. undorító dolog, de igazad van, nem tudom ezt hogy lehet bírni.

2010. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
80%
Mi az hogy nem kíván?
2010. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim válasza:
54%
pont ezért nem akar mert nem szereted csak arra kell neked... ha szeretnéd nagyon akkor képes lennél várni rá... tényleg szakítsatok
2010. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
86%

azért még női szemszögből is irreális az az egy év:P de valóban, ne csald meg, hanem szakíts vele és kész. Nyugodtan megmondhatod, hogy ennyit vártál rá, de nem élhetsz te se szerzetesi életmódot;)

24N

2010. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 A kérdező kommentje:

Szeretem. Épp azért vártam rá ennyit. De nem akar. Még akar vele várni. De nem mondja el hogy miért.


Próbáltam vele megbeszélni de vagy azt mondja, hogy még akar várni vele vagy vmi más kifogással jön (pld hogy ő nekem csak erre kellene meg ilyenek.)

2010. nov. 27. 19:34
 10/92 anonim ***** válasza:
91%
Most őszintén sokan meg fognak engem szólni de én nő ltemre azt mondom a fiunak hogy hagyja ot ezt a lányt azért már a lány is kapjon már a fejéhez nem sok fiu várna vkire 1 évet és még kijelenti hoghy nem kívánja afiut akkor minek van vele hogy legyen kivel lennie .Ez már nem vmi kamasz szerelem ahol mondjuk a lány még nem akarja annyira a dolgot .Azéet egy 20 éves felnőtt fiunak vhogy vannak már vágyai ami elég normális dolog ! jó soökan jönnek itt azzal hogy ha szereti a lányt nem csalja meg de kérdezem én azért ez a kölcsönös szerelem szeretett mert szerintem nem?
2010. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!