Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Vagy csaljam meg a párom?

Figyelt kérdés
Van egy barátom fél éve vagyunk együtt. Sajnos elég viharos a kapcsolatunk,mert én a szeretője vagyok(de engem szeret,nem csal meg) csak a pénz meg a közös vagyonok miatt nem tudja őt ott hagyni. Járunk együtt egy társaságba jobban mondva ő vitt bele ebbe a baráti körbe. Megismertem egy srácot és nagyon bejön nekem,de tudom ő milyen max egy-két alkalomba lenne benne. Én is benne lennék de nem akarom megcsalni a párom. Viszont nemtudom kiverni a másik férfit a fejemből. ő 41éves én pedig 17 vagyok. Nem számit a kor. A barátom is 30éves. Hogyan felejtsem el?
2010. jún. 30. 12:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

A pénz miatt nem tud elválni duma egy blabla. Ezzel szédíti a 17éves fejed. Ne haragudj, hogy megmondom amit gondolok. De nem ítéllek el érte mert 17 évesen én is bevettem ezt a dumát.

Javaslatom: Ismerkedj független pasikkal. Nem is számít megcsalásnak, hiszen ő sem hűséges.

2010. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
erre csak annyit hogy nagyon szeret engem:/ tudom milyen,ismerem nem etet engem. a szüleinek is bemutatott, elfogadtak. Én is szeretem őt de a pénz nagy úr.
2010. jún. 30. 12:52
 3/26 Tila_Tequila ***** válasza:
96%

Hát, 17 évesen elég nagy rbanc lettél...

41 éves pasival??? Szerinted minek van veled? 2-t találhatsz...

2010. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

nagy dilemma...

egyáltalán tudod, hogy mit akarsz??

2010. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
A szerető mindig szerertő marad. Ha elválnának, akkor sem te lennél a felesége/barátnője, hanem valaki más, akiben van annyi önbecsülés (és ész!), hogy nem hajlandó szerető lenni. Ugyanis ha tényleg szeretne, akkor tisztelne annyira, hogy nem kényszerítene ebbe a megalázó helyzetbe. Jó reggelt, királylány!
2010. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerencs, hogy én már találtam magamnak feleséget, mert ez a most felnövő 17 éves korosztály nagyon ótvar lesz.
2010. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
biztos nem a szex miatt;) Elvisz vacsorázni,ide-oda. van amikor 3-4 napig együtt vagyunk és nincs semmi szex. csak szeretgetjük egymást. Miért nem dug meg egynap 3-szor akkor?
2010. jún. 30. 12:55
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem mertem előszörre válaszolni, mert kb. azt írnám, mint az első.

Azt hiszed, hogy egy 41 éves férfi egy 17 évessel azért van, mert nem tud elválni az anyagiak miatt??

Gondoltam, hogy "elnéző" lesz a válaszod vele szemben, de mi kívülállók máshogy látunk dolgokat. A véleményt kérdezed, és nekem is ugyanaz, mint az elsőnek: a fiatalságod meg a naivságod miatt van csak veled,a többi csak duma, hogy szédítsen.

Én nem a baráti körből választanék magamnak társat, hanem máshonnan.

A kérdés csak az, hogy megéri -e neked 17 évesen "büszke" szeretőnek lenni?!

2010. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

Átver, te meg beveszed ezt a szeret téged-dumát. Csak kihasznál, d*gni kellesz neki. Ennyi.

Szerintem neked nem való még pasi. Olvasd vissza, amit írtál: szerető vagy és csalni akarod a pasid. Mire jó ez 17 évesen?

2010. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Meg mi az, hogy "megcsald-e"? Életem, szeretőként Ő meg Te eleve már csaltok. 41 éves , annyira már nem fog megd.ni naponta 3szor. Már az is jó neki, ha mások lihegő nyelvvel nézik, hogy egy kis csitrivel van.

Egyszer véletlenül teherbe esnél (ne adja az élet) a legelső lenne, aki elédvágja a 20ezrest, hogy vetesd el. Hát ennyi.

Bocs, ha kemény vagyok.

2010. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!