Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb férfi hogy áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi hogy áll a távkapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Pl fél vagy egy év külön úgy, hogy nem találkoztok. Bírható, vagy alapból elvetitek?

Ha szereted a lányt, kibírod?


2011. márc. 28. 17:48
1 2
 1/14 Kingaa1 ***** válasza:
Hogy áll.. 2 lábbal. Hogy kibirja e az csak a f@rkán múlik! meg a szerelmén
2011. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, de nevedből ítélve nem srác vagy :) Léci fiúk válaszoljanak, lehetőleg húsz éven felül.
2011. márc. 28. 17:50
 3/14 anonim ***** válasza:
A tél az ok, az könnyen bírható, de mikor jön a tavasz s pezseg a véred, olyankor szerencsétlennek érzed magad, hogy nem lehetsz a másikkal sem de más csajokkal sem. Ennek ellenére, ha igazán szereted a csajt kibírod. :)
2011. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
utoirat a 17,50hez. 20/F
2011. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én kibírnám. Nem mondom, h nem lenne sz.r, de ki lehet bírni.

Szerintem alapból amiért az ember nem áldoz, az nem is ér sokat.

Amúgy érdekes, mert én azt tapasztaltam, hogy inkább a lányok nem bírják, és ők mondják be előbb az unalmast.


22/f

2011. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én nem szeretem a távkapcsolatot semmi értelmét nem látom, lehetsz akár milyen szerelmes a másikba szeretet hiányod lesz. anno a katonaságba se a férfi miatt volt az eltáv hanem a feleség miatt.
2011. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ki lehet bírni, már fél éve megy nekem is, de rettentő nehéz! próbára teszi nagyon a dolgokat!

de mivel szeretem a lányt, kibírom =)

2011. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kingaa1 ***** válasza:
hát az elején egy szóval se irtad hogy lányok nem válaszolhatnak, bár benne van akérdésbe h ha szereted a lanyt, de ez oda vissza mukodne...
2011. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem az van, hogy nem bírnám ki hanem h nem akarnám kibírni. Szerintem az nem kapcsolat amikor nem találkozunk.
2011. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És ha szereted, nem tudod megvárni? Nem akarod? Tudom marha nehéz. Lényeg, hogy a szerelem lehet-e ennyire erős? És ami nem elég ehhez szerelem-e?
2011. márc. 28. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!