Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan tovább? Tanácsok? Vélemények?

Figyelt kérdés

Egy éve megismertem egy lányt kb 15 percet beszéltünk. Megtetszett és nagy hatással volt rám valamiért.De nem történt semmi konkrét mert mennie kellett. Nekem ekkor épp szünet volt egy hosszú kapcsolatomban. A lányról nem hallottam később én meg kibékültem a barátnőmmel. Úgy alakult azonban hogy ez a lány újra felbukkant az életemben és teljesen felkavart érzelmileg.rendszeresen beszélünk. Nem tudja hogy van valakim de sejtheti.

Nem tudom mit csináljak. Ezt a lányt nagyon megszerettem, úgy érzem mintha ezer éve ismerném,Imádom és gyönyörű és borzasztóan vonz. Sokszor ábrándozok róla.Szeretnék vele lenni.

Ugyanakkor van egy 7 éves kapcsolatom. Akit szeretek csak már nem az igaz, kicsit belefásultunk de nehezen hagynám el mégis mert őt is nagyon szeretem.

Egyiket sem akarom bántani. De nem tudom mit tehetnék. Kit v mit válasszak? Mit csináljak?


2011. márc. 29. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Neked kell eldönteni, mert te érzed a dolgokat, de itt van egy kis segítség hozzá:

http://www.youtube.com/watch?v=J9NOpa0AJuM&feature=related

2011. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vok,és én a másodikat választottam,pórul is jártam...ha nem próbálod ki hogy milyen a másodikkal akkor örök életedben bánni fogod,ha pedig kipróbálod és elveszíted a 7 éves kapcsolatot a pároddal és amásik leányzóval még sem olyan jó ahogy gondoltad,akkor igen csak rosszul jársz,és vana 3-ik verzió h a másodikkal tényleg annyira jó ahogy elképzelted,akkor meg szerencséd van,de azt szokták mondani,h minden csoda 3 napig tart...szóval érted??:O ebben az esetben nincs olyan h jó döntés,valamit lépni kell,és azt senki nem tudja neked megmondani h melyik a jó út..ha meg mégis belelépsz a sz.r-ba akkor meg a saját hibádból kell hogy tanulj..én a szívemre hallgattam,jól átvert,de most már tudom,hogy az eszemre kell..sok sikert neked!!!
2011. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ez elgondolkodtató videó volt..
2011. márc. 29. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tíz éves kapcsolatból léptem ki. Nem volt a képben másik lány, nem volt veszekedés sem. Egyszerűen nem voltam már boldog abban a kapcsolatban. Sosem a harmadik miatt kell kilépni egy kapcsolatból!
2011. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zolika253 válasza:

vigyázz mert csúnyán nagyot lehet hibázni. Ez egy nagyon, síkos talaj.

Biztos, hogy az új az jobb? Lehet hogy most igen, de ki tudja, hogy meddig. És ha oda juttok majd az újjal, hogy 7 év szerinted akkor mi lesz? Szerinted jobb lesz?

Én már estem ebbe a hibába. Elhagytam valakit mert jött egy új és szerelmes lettem. De 1 évig sem tartott. Nagyon fájó volt. két szók közé a padlóra.

Szerintem beszélj a jelenlegi pároddal és tud meg vele hányadán állsz.

2011. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!