Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vélemények, tanácsok!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények, tanácsok!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából nem kérdés, hanem egy tapasztalat megosztó tonikot hozok most létre!

A kategória azoknak a tiniknek szól, akik nem jutnak tovább a szerelemmel, legyen az félénkségem miatt, vagy hasonlók!

Jómagam is úgy jártam ,hogy beleszerettem egy lányba, bár tudtam ,hogy nincs sok esélyem nála, nem nagyon alakulnak a dolgok, igazándiból fel sem vállaltam az érzéseim, de valószínű, hogy sejti...

Szóval most egyfolytában padlón vagyok, és csak rá gondolok a nap 24 órájában.

Szóval ha valakinek tanácsa van, írjon nyugodtan, illetve nyugodtan lehet tanácsot kéri, illetve történetet íni a reménytelen szerelem, titkos hódoló, félénkség ide illő témaköreiben!


Kor, és nem kötelező!

F/


2010. ápr. 12. 17:19
1 2
 1/20 nielindi ***** válasza:

ha nem tudja, h hogyan érzel, szerinted csak sejti, akkor azzal mit tud kezdeni?!?!

szedd már össze magad, mondd meg neki. akkor tudni fogod, h ö hogyan vélekedik a dologrol és akkor talán nem csinálnád ki magad.

2010. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 nielindi ***** válasza:
jah, kor és nem.
2010. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ezaz.. honnan tudja? lehet h "titokban" te is bejössz neki.. de nem fog kezdeményezni. te vagy a fiú, vedd fel msnre vagy akármi..-.-
2010. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet, én próbáltam vele kapcsolatot létesíteni. Felvettem MSN-re ott beszéltünk egy darabig. Nem volt semmi jele annak, hogy nem jövök be neki, de letiltott. Valószínűleg azért mert az idősebb pasik jönnek be neki pedig fiatalabb nálam valamennyivel. Még mindíg próbálok a közelébe kerülni csak az a baj, hogy mindíg vannak körülötte, mert, ha látnám, hogy sétál egyedül vagy valahol várakozik odamennék csakhát minimum egy-két ember van vele, de álltalában öt. 15/f
2010. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
:(
2010. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Azt vettem észre,hogy a lányok többsége azért örül annak,ha a fiú bátor és mer kezdeményezni.

Mosolyogj rá,szemezz vele,kacsints rá stb.Ezek apró jelek,de hatásosak lehetnek.Aztán ha nem mered megszólítani vedd fel msn-re és ott kezdj vele beszélgetni.Itt már azért vannak árulkodó jelek,hogy vajon tetszel-e a lánynak.Aztán legközelebb,ha látod köszönj neki.

Ha a lánynak is tetszel szépen lassan alakulni fognak a dolgok.


Tudom mondani könnyű,ismerős helyzet.Amikor én vagyok hasonló helyzetben én sem tudok mit tenni,pedig mindenkinek tudok tanácsot adni:S

Igazából nincs mit veszítened.Csa rágod magad a dolgokon,állandóan a lány van az eszedbe,de ha kezdeményezel talán össze jöhettek.Max. nem tetszel a lánynak,de akkor is megtudod az igazságot én nem áltatod magad azzal,hogy egyszer milyen szép pár lesztek.

Szóval szedd össze magad és kezdeményezz:)

Sok sikert!

15/L

2010. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó! Nem vagy valami buta csaj.
2010. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

18:44 vagyok.

Persze,amikor másnak kell tanácsot adni,csak úgy jönnek az ötletek,de amikor nekem kellene...:( Semmi nem jut eszembe,vagy nincs bátorságom:$

2010. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit tegyek!? Van egy fiu akivel joban vagyunk:szemezgetunk, mosolygunk egymasra, beszelgetunk stb. De amikor msnezunk akkor csak annyit ir, hogy jah, oke, igen, nem. Nagyon jo pasi egy csomo lany szerelmes bele szoval nehez eset.

Mar egy fel eve ez igy megy es mar kezd egy kicsit idegesiteni a dolog.Mar szamtalanszor probaltam rolla lemondani de valahogy sosem sikerult.Nem tudom hogyan lepjunk at ezen a holtponton...Sot mar az utobbi par napban nm is torodott velem:nem koszont,nem nezett stb...Talan el van szallva magatol?Kerlek segits...Mit tegyek?

2010. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
húú. velem az van,hogy tetszik egy gyerek. 14éves ő is meg én is.volt egy kép róla a telefonomon és szerintem tudja h az ott volt mert az öcsém elmondta neki(egysulibajárnak,énmeg másikba.sajnos) és sztem azt is tuggya h tetszik. amikor találkoztunk nagyon nézett... nem tommért... és amikor msn-en beszélünk nagyon jól tududnk dumálni de am.semmi...:S
2010. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!