Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok vélemények, tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok vélemények, tanácsok?

Figyelt kérdés

Két napja beszélek msnen egy csajjal , elég jól kijövünk , eltudunk beszélgetni , de nemtudom hogy mikor hivjam el randira , vagy egyáltalán télen hova.

Ezenkívűl szerintetek nem gáz az a felállás , hogy én 21 , ő 16 éves?

Egyébként eddig csak a "fullos" csajok jöttek be , előző barátnőm is modell volt , de miután megcsalt , azután valahogy elgondolkodtam , hogy megéri e ilyen moddel típusu csajokkal próbálkozni , akit most megismerem ő ne mannyira szép , de külső már nem is érdekel annyira , lényeg h természetre fogjon meg, erről mi a véleményetek?

Bocs hogy regényt írtam.


2010. dec. 8. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:

A jó csajoknak az a hátrányuk, hogy sokaknak kellenek.

Nincs gáz, a korkülönbség nem olyan nagy (15 évesen volt 22 éves barátom), inkább a generációs szakadék a nagy. Ő egy másik korosztály, más érdekli, szinte biztos, hogy túl öregnek fog tartani, amikor mindenkinek ilyen korban 17-18 éves cukifiúja van.

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem kéne vele kikezdeni. Lehet, hogy most azt mondja, ő is akarja.

Amúgy 21 éves vagy ember, neked már nem csak a randik, a sétálás és a fagyizás kell, Te jól meg akarod egyszer kefélni. És nem biztos, hogy 16 évesen ezt hagyni fogja.

Mellesleg mit gondolsz, az apja/bátyja nem fog téged karóba húzni, ha ezt megtudják?

2010. dec. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szerintem ezzel semmi gond nincs. Én 15 éves vagyok és a barátom 21. És tök jól kijövünk.

Igaz ez attól is függ, hogy az a lány a korához képest mennyire érett...

Szerintem kicsit még beszélgessetek két nap nem sok idő.

1-2 hét és nyugodtan elhívhatod valamerre... Csak nehogy túl gyors legyél neki. Mert ha hirtelen rá hajtasz azt is gondolhatja, hogy csak leakarsz vele feküdni.

2010. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia~

Ha elhívod randira szerintem a Weöres marthy tér nagyon szép hely amikor ki van világítva és ott sétálhatnátok, nézelődhetnétek... ^^

2010. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én 17 vagyok az egyik barátom 24 volt sokáig együtt voltunk,és nagyon jól kijöttünk,de minden jónak vége szakad egyszer:S

na mind1:D szóval próbáld meg sztem:D

2010. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
menjetek el korizni! (és nem gáz a 16-21 nekem másfél évig tartott egy ilyen kapcsolatom)
2010. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nocaaa válasza:
Egyáltalán nem gáz a korkülönbség.Nekem is volt egy 6évvel idősebb barátom, és 1,5 évig együtt voltunk! Egyetértek, a Vörösmarthy tér nagyon szép, és mivel most már elég hamar sötétedik, a Dunapart pedig este nagyon szép és ideális randihelyszín,oda is elviheted.Ha fáztok beültök egy kávézóba,v valahova felmelegedni. :)
2010. dec. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az exem az első randin teaházba vitt, olyan romantikus volt.......:))) forrócsokiztam ő teát ivott:)

jah és nem gáz a korkülönbség ha tudsz várni a szexszel!

2010. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, milyen érett a korához képest.

Hogyne.

Akkor most elmondom azt, amit egyszer egy válaszoló írt valakinek, a válaszolót azóta istenként tisztelem, mert nagyon igaz volt, amit írt. Íme:

Az összes 15-16-17 éves lány azt mondja magáról, hogy ő érettebb a korosztályánál, mert nekik nem az a legnagyobb bajuk, hogy póthaj, meg műköröm. Csak ezzel az a baj, hogy szinte mindenki így gondolja, és pont ezért nem különböznek egymástól, ergo: nem érettebbek a korosztályuknál, mert a korosztályuk, és ők is ugyanolyan éretlenek.

Én is így gondoltam. Kinőttem belőle.

Csak ennyit akartam, az eredeti válaszom felül van. :)

2010. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak, kivételek mindig voltak,vannak és lesznek is, nem kell általánosítani! Lehet,hogy neked bejött az a segítség,de lehet,hogy ezzel elrontasz egy majd jólműködő párkapcsolatot. A korkülömbség egyáltalán nem "gáz". Egyébként is ne legyen igazad de ha nem működik akkor mi van? Legalább megpróbálták ha nem működne hát Istenem..

"Ha valamit megteszel, lehet, hogy egyszer megbánod. De ha nem teszed meg... lehet, hogy egész életedben bánni fogod!" Én szorítok nektek:)

2010. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!