Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyanok, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik nem voltak szerencsések a párkpcsolatok terén és a magány mellett döntöttek?

Figyelt kérdés
Leirnátok esetleg az okát,mit gondoltok róla és,hogy milyen érzés!Nemet és kort is irjatok,ha kérhetem!
2011. márc. 31. 12:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A magányos emberek sokkal értelmesebbek.

Itt most annyi olyan ember van aki magányos.. ha valaki akar velem dumálni küldjön e-mailt.

Szeretek magányos emberekkel beszélni, én is az vagyok.

2011. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
13:17 Gondolom elég csúnya szegény, én is azért vagyok esélytelen.
2011. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Dontes? Milyen dontes? Ez kb olyan mint ha ehezel es szabadon eldontod hogy szaraz kenyeret nem eszel vagy libamajat nem eszel. Utobbi persze jobban hangzik, de ugyanaz...

De a kerdesre valaszolva: 25 eves koromig hiaba probalkoztam folyamatosan, mindenki elutasitott. Aztan akkor nagyon megegettem magam, valaki szepen kihasznalta hogy naiv voltam es hogy annyira orultem hogy vegre valakinek en is jo vagyok. Ami persze hazugsag volt. Csunya veget ert a dolog, azota ugyanugy vagyok mint elotte csak meg kilatastalanabb.

2011. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

13.44

a szerelem mindenkié. egyszer számold meg, egyetlen nap alatt hány csúnyának mondott pár megy el melletted

2011. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hozzám hasonlóan csúnya férfit még nem láttam bnővel.
2011. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
nem szerencsétlenek vagytok, hanem gyávák
2011. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az utolsónál a pont :)
2011. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én is a magányosok klubját erősítem. 23 éves vagyok,és soha senki nem akart velem lenni. Mások szerint szép,csinos vagyok,állítólag okos is és normális,de ezt nem hiszem el. Most ne gondoljatok rossz embernek azért,amit írni fogok,de amikor láttom hogy még az igénytelen, lelki nyomorékoknak is van párjuk,akkor még a maradék önbizalmam is odalesz. Úgy érzem,hogy kevesebbet érek náluk is. Sokszor vágytam rá,hogy legyen párom,vágytam a szerelemre,de nem jött össze. És igy 23 évesen, minden téren 0 tapasztalattal rájöttem,hogy jobb ha beletörödök ebbe és nem kinzom magam feleslegesen.
2011. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nekem sem lesz sosem barátnőm, mert túl gyáva vagyok ahhoz , hogy megtegyek 1-2 dolgot.


és már 20 éves is elmúltam , és kezdek beletörődni , hogy nem lesz senkim se.


amúgy azt mondják nem vagyok ronda, meg van is jó pár lány haverom is , csak barátnőm nem volt még sose, mert hát van egy fogam oldalt, vagyis nem oldalt, hanem elöl csak a szélső ami kb nem úgy áll mint a többi nem látszik csak akkor kb ha nevetek vagy valami . csak hát ez azért nem annyira jön be a lányoknak kb gondolom, mert hát 2hete kb este egy discoban "összejöttem " egy lánnyal, csókolóztunk meg ilyenek.


aztán 1-2 nap múlva elhívtam hogy találkozzunk valahol, eljött és én azt hittem ,hogy tök jól alakulnak a dolgok.


aztán teljesen igénytelen vége lett, nem indokolta meg hogy miért, de vége lett , a nagy semminek mert hát végül is mi volt ez ? 1 éjszakán át csak csókolóztam vele, meg 1x elmentünk 1 órát kb sétálni szóval ez volt a leghosszabb "kapcsolatom" kb :D


gondoltam , h ez miatt nem akar semmit se. úgy volt hogy elmegyek fogorvoshoz most már és megcsináltatom. be is jelentkeztem voltam vizsgálaton is , azt mondta hogy szájsebészetre kell mennem meg minden . útálom a fogorvosokat, és félek is tőlük . aztán lemondtam az egészet, mert meggondoltam magam. szóval amíg megvan ez az egy fogam addig nem lesz úgy sem senkim se kb .


ez van

2011. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én is, de nem fogom részletezni.

Car dolog a gyávaság... :D

2011. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!