Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden egyezik, minden jó, megértjük egymást, és mégsem csókol meg? Már a sokadik randind is túl vagyunk.

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért nem csókollak meg, mert magázol. Majd ha tegezni fogsz, megcsókollak.
2011. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj, de vicces.. akkor te :)
2011. márc. 31. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:

vagy félénk, vagy nem tudom :S

Én randizgattam olyan pasival, akivel nagyon jól megértettük egymást, minden jó volt, éjjel-nappal egymáson lógtunk(telefon, msn, randik), tetszettünk egymásnak ez biztos, de kijelentette hogy ő elvárja, hogy a csaj rámásszon és a csaj csókolja meg először, mert azzal látja, hogy mennyire kell neki ő -.-

ezért nem jöttünk össze... mert én nem mászok pasikra :D Első csókot mindig a férfiakra hagytam.

Aztán, persze egyszer csak rámászott buliban részegen egy csaj, és vele van... :D

szóval én ilyennel is találkoztam o.O

2011. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én meg nem merek rámászni, mert félek, hogy elutasit. Viszont kézfogás már volt :)
2011. márc. 31. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Kézenfogás talán :) Félénk, esetleg nem is csókolt még... és márpedig ha nem csókolt, nem is valószínű hogy fog magától...
2011. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de, voltak már komoly kapcsolatai.. akkor csak félénk?
2011. márc. 31. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, lehet nem jössz be neki, nem vonzódik ÚGY hozzád.

Én ha tetszene valaki, nő létemre lekapnám.

2011. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!