Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert tette ezt velem? Hetfo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tette ezt velem? Hetfo este osszevesztunk a baratommal nagyon kemenyen, ha visszaemlekszek 11 ev alatt ez a masodik veszkedesunk, az elso kicsi volt emelett.

Figyelt kérdés

Miutan ossze vesztunk megcsapott de nem erosen erre en ossze pakoltam es haza mentem, amennyit birtam ruhat annyit vittem magammal. Amikor ki leptem az ajton utanam orditotta h "szeretlek nagyon, ne menj el es nelkuled vege az eletemnek" kedd reggel irtam egy smst h hogy van es mit csinal valaszkent vissza irta h akarok talalkozni veled. Bele egyeztem s amikor talalkoztunk ossze volt vagva a karja. Ongyilkos akart lenni mert h elhagytam ot ki akar bekulni ujra akarja kezdeni (folytatni) az eletet velem. Kertem tole egy kis idod h dolgozzam fel azt amit csinalt hetfo este velem es magaval. Nagyon szeretem en is ot es o is engem 5 eve koltoztunk ossze 11 eve vagyunk egyutt es azelott 1 evet kerulgetett h legyunk egyutt. Meg nem vagyunk hazasok nyaron akar eljegyezni.


Ti mit csinaltok helyettem valaszt is kellene adja neki?


2009. febr. 26. 23:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megverteee? Hát én a helyedben azonnal hagynám ezt a pasast. Egyszer már megütött téged, egyszer pedig megverte a munkatársadat. Nem lesz öngyilkos, csak zsarolni próbál vele.
2009. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!