Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez meg milyen jellemre vall?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg milyen jellemre vall? Hogy lehet ennyire szívtelen egy pasi? 24/L

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon csúnyán összevesztük a barátommal, én többször is elsírtam magam, de egyszerűen hidegen hagyta a dolog. Szinte porig alázott és kicsit sem láttam rajta, h bántaná a dolog!
2011. ápr. 3. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy az milyen jellemre vall, hogy ilyen férfi a te barátod...
2011. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen.Én sem mutatom ki az érzéseimet de belűl meg büntudatom van.Beszéljétek meg.
2011. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha veszekedünk én is nagyon csúnyán meg tudom bántani a páromat, sokszor olyat mondok neki, ami nagyon bántó és amit meg is szoktam bánni. De az adott pillanatban nem mérlegelem, hogy a másiknak fájhat, amit mondok.
2011. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

elsőnél a pont.

anyukém én mint vagány,keményf@szu gyerek elárulom neked,h ilyen műsöruk csak a gizdáknak van.

ha annyira nem tart,h emberszámba nézzen,akkor ott komoly problémák vannak.ez téged nem is zavar,vagymég nem vetted észre?

2011. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig meg sosem viselkedett igy....teljesen megdöbbentett ezzel... mar maskor is vesztunk össze de ez volt eddig a legdurvabb!
2011. ápr. 3. 20:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ min vesztetek össze. Lenne pár olyan ötletem mikor engem sem érdekelne ha picsog az asszony...
2011. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha az a híradós dolog, meg is értem, hogy kiégett. Egy idő után én is szívtelenné válnék, ha valakim ötpercenként zokogna egy-egy semmiség miatt.
2011. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eddig sosem sirtam elötte...a vita kezdete az volt, h beszoltam a haverjanak....es onnantol kezdve en elvagtam magam az egesz estevel kapcsolatban es elöttük....Pedig csak nem erdekelt, h a haverja melyik nöt h huzta meg...
2011. ápr. 3. 20:31
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Mi ezzel a gond?


Ha azt mondta volna, hogy "dragam En nagyon szeretlek" azt elfelejtetted volna hamar, viszont ezt........latod meg sirsz is miatta es emeszted magad mekkora rohadek, de holnap mara karjaiban fogsz ringatozni.


Ez kell, viseld a következemnyeit, Te 24 eves "lany".

2011. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!