Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfutamodok a kapcsolatteremt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfutamodok a kapcsolatteremtéstől, sőt már az ismerkedés is nehezemre esik olyan nőkkel akik tetszenek, valaki hasonló gondban mit csinál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 15:34
 1/8 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2011. ápr. 4. 15:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj, erre találták fel az internetes társkeresőt. :)

Én nő vagyok, de nem nagyon udvarolt nekem soha senki, aztán neten megismertem egy aranyos pasit, aki szintén nem egy talpraesett csajozásban. Már több mint két éve boldogan együtt vagyunk.

Regisztrálj egy társkereső oldalon, ott először elég beszélgetni, s mikor már "összehaverkodtál" egy lánnyal, rá fogod szánni magad egy randira. Muszáj valamerre elindulnod, különben egyedül maradsz. Hajrá! :)

2011. ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja igen,kizárt hogy tárkeresőn ismerkedjek,nekem az testidegen.Most ere mondhatjátok,hogy minden szálat elvágok magamtól,de nem én a régi jól bevált ösvényeket próbálom járni,udvarlok a lányoknak,illedelmes vagyok stb.
2011. ápr. 4. 15:41
 4/8 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten az is fusztrál,hogy 10 jó külsejű lányból 7 megnéz(most csak mondtam egy példát)várják,hogy kezdeményezzek,de nem tudhatják,hogy a jó külsőm egy érzelmes félénkebb férfit rejt.
2011. ápr. 4. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Te miért futamodsz meg?


Én azért, mert nincs kedvem megküzdeni a konkurenciával, így egy idő után kilépek. Nem kezdek vele semmit, már beletörődtem, hogy magányban élek, és sohasem lesz családom. Csak most lettem menekülős, mióta azt keresem, aki életem végéig elkísér majd. Előtte lazán ment minden, nem is tekintettem senkit riválisnak, úgymond elég jó partinak számítottam. Most nincs önbizalmam, mivel nem egy néhány éves vagy hónapos kapcsolatot veszítenék el.

Nálad mi a gond?


Én is 21 vagyok, de nem hinném, hogy te véglegesre tervezel, tehát gondolom, nem az elköteleződéstől félsz, mert élni akarsz. Akkor marad az önbizalomhiány. És az, hogy dolgozz magadon :) Mindig van mód arra, hogy értékesebb, becsülhetőbb embernek érezd magad. :))

2011. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten az is fusztrál,hogy 10 jó külsejű lányból 7 megnéz(most csak mondtam egy példát)várják,hogy kezdeményezzek,de nem tudhatják,hogy a jó külsőm egy érzelmes félénkebb férfit rejt.


Pedig ez így nagyon ideális :) Tehát csak kezdőlökés kell?

2011. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem a konkurenciától félek,csak szerintem ez valami régi beidegződés,,hogy általános iskolában 7.-ben majd később egy csomót próbálkoztam és mindnek elutasítás lett a vége.akkor még ilyen "szürkébb egér" voltam,de az osztálytársaim akkor már rég sikeresen csajoztak,most meg kapom a jobbnál-jobb ajánlatokat,de nem élek vele,mert saját gátlásaimat sem tudom legyőzni.
2011. ápr. 4. 15:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen a kezdőlökés ami hiányzik,onnan szerintem olajozottan menne.
2011. ápr. 4. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!