Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha első látásra nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első látásra nem tetszik egy férfi, attól még lehet belőle nagy szerelem?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy férfival, kedves, szimpatikus, de külsőre nagyon nem az a típus aki engem vonz. Tudom, hogy nem csak a külső számít, de nekem igenis fontos, hogy megmozgasson bennem valamit ha meglátom, nála pedig egyáltalán nincs meg ez.
2009. dec. 15. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bátran, bátran!
2009. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen. barátnőm sem akart anno engem. most meg nem akar elengedni :D
2009. dec. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanigy voltam a pasimmal ,nem tetszett sosem sőt elutasitottam de ő tepert aztán valahogy mégis belezugtam megismertem a belesejét adtam neki egy esélyt és mostmár tetszik,sőt imádom,beleszeretettem teljesen:)
2009. dec. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
énis igy vok a barátommaaaal... nem tetszett elöször annyira. :D de mostmár imádom(L)
2009. dec. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
megnyugtató válaszok, köszi
2009. dec. 16. 01:07
 6/11 anonim ***** válasza:

1. nem

2. Ezt nem lehet tudni.

2009. dec. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ha semmi sem tetszik benne (pl. a szeme, valami cuki anyajegy....akármi), akkor nem! Valami minimális vonzalom kell. Az én barátom sem egy Adonisz, de pl. imádom a szemeit, a nagy szempilláját. Szóval legalább valami szexepil szerintem kell!
2009. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"nem az a típus aki engem vonz"


Az összes "az / nem az a típus..." állítást ki lehet dobni a szemétbe, mert értelmetlenek.


"Tudom, hogy nem csak a külső számít"


Számít, és jobb ezt elismerni, mint tagadni (azaz hazudni).


"attól még lehet belőle nagy szerelem?"


Igen, mert az első ránézéssel még csak a külsejét ismerted meg. Ha nem kifejezetten taszító, akkor a kapcsolat továbbfejlődik és bármi lehet belőle. Később egyébként ha megszereted az illetőt, a külseje is jobban fog tetszeni, mivel "belső" és "külső" között nincs éles határ. Tehát bármi lehet egy kapcsolat vége, ha egyszer elkezdett kialakulni. Nincsenek merev szabályok.

2009. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor megismertem a barátomat nem tetszett egyáltalán. Szimpi volt nagyon aranyos és vicces és hasonlítottunk is egymásra belsőleg. Nem akartam tőle csak barátságot mert úgy éreztem hiányzik a szikra. Másfél hónapig küzdött és belementem gondoltam hátha... 2 hónap járás után elkezdett gyorsabban dobogni a szívem ha megláttam:) Ma már 2 éve együtt vagyunk.
2009. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem. ne akard rábeszélni magad, ha nem vonz.
2009. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!