Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma vagyunk együtt fél éve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vagyunk együtt fél éve. Gyengéi az időpontok, de soha nem említi meg a hónapfordulókat. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Elfogadtam, hogy neki ez nem olyan fontos, ezek szerint. Ma vagyunk együtt fél éve a barátommal, annyira nincs képben, nem kell nekem hogy napra pontosan, de hónap elején legalább annyit mondhatna hogy na már megint tartósabb lett a kapcsolatunk...Én azért szoktam emlegetni, hogy ennyi meg ennyi ideje vagyunk együtt. Na meg volt olyan ,hogy 4 hónapunk nála 5 volt...

Oké hogy pasi, de hogy nem lehet ennyire tisztában lenni?

Egyébként sokat foglalkozik velem, nagyon jó kapcsolatot tartunk fent, tényleg törődik meg szeret, mindig mondja hogy szép, kívánatos vagyok meg hogy nagyon szeret.

De akkor is...nem rajong vagy mi?

20/L


2011. ápr. 5. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyolc éves kapcsolatom van...legalábbis azt hiszem. Nem emlékszem már, hogy mikor jöttünk össze... nyár volt az tuti :)


Imádom a páromat, de a szülinapján a mai napig gondolkodnom kell, hogy január 8. v 18. Talán 18 :)

Elhiheted nagyon szeretem, de ilyen vagyok...Hmm

2011. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ehh hónapforduló xD ne várd el egy férfitől h minden ilyen hülyeséget fejben tartson... örülj neki hogy szeret. 23/f
2011. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én például lány vagyok, és soha nem láttam értelmét a hónapfordulóknak. Évfordulókat valami aprósággal megünnepeljük, de annak sem csapunk nagy felhajtást. Attól még a párod szeret téged, ne tulajdoníts ennek a dolognak nagy jelentőséget.

25/L

2011. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez a hónapfordulózás egy baromság.

21F

2011. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A pasikat nem igazán érdeklik az ilyenek - az én tapasztalatom alapján. Ha érzed hogy szeret, és minden rendben, akkor ne foglalkozz ezzel, ez nem azt jelenti hogy nem vagy neki fontos, egyszerűen hidegen hagyják az ilyen dolgok.
2011. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat tartóssága nem az együtt megélt hónapok számától függ.


Én sem tartom fejben. Kb másfél éve vagyunk együtt. Egymásnak örülünk és nem annak, hogy megint egy nappal tovább húztuk együtt

2011. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Horkýže Slíže ***** válasza:

Ezekkel a honapforduloiddal ki tudnal uldozni a vilagbol....semmi ertelmet nem latom nekem ez olyan nyalas meg majmolas csak.1 eves evfordulon azer megleptuk egymast valamivel/ez karacsony elot egy nappal-nem nehez megjegyezni se /

21/L

2011. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazatok van, hisz tényleg az a legfontosabb hogy szeretjük egymást...meg tudom is, hogy ő hadilábon áll a dátumokkal. De a névnapomat, szülinapomat megjegyezte.:)

Tudjátok mit? Hagyom a francba az egészet, mármint hogy ezen problémázok.

2011. ápr. 5. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!