Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkeseríti az életünket. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeseríti az életünket. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy nagyon jó haverja. Rossz anyagi háttere van és rémes családja. Ezért sajnálja őt mindenki. A srác ki is használja ezt a sajnálatot elég rendesen.


Rengeteg haver veszi körül és mindenki kinyalja a fenekét is. Viszik minden felé, munkát találnak neki, segítenek amiben tudnak, kifizetik a költségeit. Ezért egy beképzelt, pökhendi és kibírhatatlan fiúvá vált. Olyan mint egy elkényeztetett kis királylány. A páromnak nem voltak előttem komolyabb kapcsolatai. A srác tehát megszokta hogy annak ellenére hogy van nője a páromnak, mégis ő az első számú haver, mindenhová elkísérte stb.


Mi a párommal már egy éve együtt vagyunk, minden nap találkozunk, fél éve együtt lakunk.


Eleinte a srác mindenhová követett minket. Mindig ott volt, a randiaink nagy részén is. Pofátlan pióca, rengetegszer beszéltünk vele erről de nehezen fogja fel és nehezen kopik le.


Eljutottunk arra a szintre x hónap alatt, hogy visszavettük a vele való találkozásokat. Hogy amikor elmegyünk valahová őt nem visszük. Ezen ő gyakran besértődik (múltkor azon sértődött meg hogy a randinkra nem jöhetett). Mindig kedves voltam vele, mindenki az vele.


Mégis mostanában rosszindulatúan oda-oda szúr, már a párommal sincs kedvem találkozni ha ez a gyerek ott van. A párom szülei előtt próbál leégetni, percenként piszkál, aláz. 22 éves vagyok, a srác 3 évvel fiatalabb. Nem tűrtem és nem is tűröm el ezt senkitől, vele mégsem tudunk mit kezdeni.


A párom rendszeresen és keményen rászól, a párom apukája is, a srác pedig mostanában elengedi a füle mellett a dolgokat.


Megmérgezi a kapcsolatunkat, hatalmas düh gyűlt fel bennem. A párom mégis jóban van vele, szüksége van rá hiszen a legjobb haverja. Látom rajta hogy két tűz közé esett, és gyakran megsajnálja a srácot. Ennek ellenére én vagyok az első, engem vesz mindig előre, nem akar elveszíteni.


Nem tudom mit tehetnénk már. Mondjam meg a páromnak, hogy úgy érzem, hogy mi ez a srác miatt fogunk szétmenni? Hogy lassan már ott tartok hogy inkább nem találkozok vele csak ne kelljen látnom a haverját?


A sráccal hiába beszélek, nem fogja fel, nem érdekli a dolog. Irigy és féltékeny hogy kihagyjuk a párkapcsolati dolgainkból, irigy hogy boldogok vagyunk és neki nincs barátnője. Az lenne neki az ideális ha én nem lennék és akkor a párom ismét 100%osan ráérne. Akkor nem érezné magát ekkora lúzernek, ha a párom is elveszítené a boldogságát.


Olyan mint egy kutya. Ha elkényeztetik, belé harap a gazdába. Ha keményen rászólunk, ideig óráig visszahúzódik és normálissá válik. Ha a kisújjunkat nyújtjuk lerágja a kezünket tövig.


Veszekedést generál sokszor köztünk, mi meg hülyemód sokszor bedőlünk. Mit tehetnénk?


2011. ápr. 5. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor elég lenne egyszer a szájába rágni, hogy amíg nem hívjátok, ne jöjjön.
2011. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezt kéne :D ez jó ötlet.
2011. ápr. 5. 16:55
 13/15 A kérdező kommentje:
Most volt egy óriási veszekedésünk miatta a párommal. Kis híján szakítás lett (részemről) Egyszerűen olyan szinten kiidegelt a srác, hogy még a páromtól is elrohantam volna csak ne keljen látnom. Ez így nem mehet tovább :(
2011. ápr. 7. 14:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Hahahahaah ez vicc!!! Hogy lehet 20-onéves létedre ilyen kérdést egyáltalán feltenni, meg itt keresni rá a választ. Annyira buták nem lehettek, hogy nem tudjátok leépíteni? Mi az h besértődik, könyörgöm?! Le kell koptatni, ennyi! Ha ilyen emberek élnek Magyarországon, nem csodálom h ott tart ez az ország, ahol!
2011. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Végülis megértelek hogy baleknak hiszel minket mert tényleg azok vagyunk, hogy hagytuk ezt az egészet elfajulni. De az a gond hogy amíg ilyen kapcsolatromboló kis piócák élnek, addig lesznek gondok.


A srác nem könnyű eset. Beszélni nem lehet vele mert nem érti. Neki az a jó ha jön és kavar. Kizárni nem tudjuk mert utcán akárhol találkozhatunk vele, sosem mehetünk úgy végig pl az utcán hogy ne jönne szemben.


Másik: képes úgy alakítani a dolgokat hogy a végén ő legyen a szegény kis mártír. Sokan nem látnak át az álarcán. És nekem mivel még nem volt hasonló undormányhoz dolgom, gőzöm sincs hogy lehetne leszerelni, és kiiktatni úgy hogy a párom és én jöjjünk ki a dologból jól. Érted? hogy ne az legyen hogy "szegény szerencsétlen" mert sokan nem tudják haverjai közül sem hogy milyen.

2011. ápr. 7. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!