Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukájának vigyek ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukájának vigyek ajándékot az első találkozásra?

Figyelt kérdés

nemtudom, hogy illik. nekem még ő az első barátom már 2 hónapja együtt vagyunk és a távolság miatt csak most volt megoldható , hogy én menjek hozzá, mindegy szal mivel sajnos már csak az anyuja él és emlékszem egyszer ő mondta a barátomnak, hogy mér megy mindig üres kézzel, arra gondoltam talán nem nézné jó szemmel ha nem vinnék semmit, valami csoki vagy nemtudom.szerintetek?


17/L


2009. jún. 15. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos nem veszi rossz néven az anyukája, ha viszel neki valamit. Ha csokit, akkor kérdezd meg a barátodat, hogy melyiket szereti. Bár a sima tejcsoki Milka nekem eddig mindig bevált. De lehet egy szép szál virág is akár.
2009. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is egy szál virágra gondoltam. Egy tábla csoki azért mégis snasszabb. Aranyos anyukája lehet. Egy szál gerbera vagy bármi nem is nagy ajándék, de ha odalépsz elé és megköszönöd, hogy vendégül lát pár napig, azzal csak jó pontokat szerezhetsz szerintem :)

19/L

2009. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a virágot hagyjuk csak a fiuknak! :) Jobb ötletnek tartom a csokit, ha tudsz sütni, esetleg egy házi készítésű süti! :) Mondjuk sütit szállítani nagy távolságnál elég problémás. Mondjuk a csoki pedig megolvadhat ilyen melegben.
2009. jún. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell vinned. Nem is ismered és semmilyen alkalom sincs.
2009. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

a virág meg elhervadhat ,vagy lekonyulhat vagy nemtom:(meg nemtudom olyan hülyén jönne ki:D

na lehet hogy akkor a csokinál maradok, és téll viszek:)


köszi a válaszokat

2009. jún. 15. 23:20
 6/13 A kérdező kommentje:
hát,de azért a jószándék, jhaaj már megint nem tudom mit tegyekX)
2009. jún. 15. 23:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell semmit vinned. Illedelmesen bemutat a barátod neki, te pedig hazajövetel előtt megköszönöd hogy ott lehettél és szerintem ilyen egyszerű, nem kell túlbonyolítani. :)
2009. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bonbon, akkor add át, amikor hazaindulsz.
2009. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Addigra úgyis megeszed... :-)))
2009. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kell vinned semmit, de mivel vendégül lát téged, gondolom lehet hogy főzni is fog rátok, azért figyelmes lehetsz. Én is bonbonra gondoltam, de azért kérdezd meg a barátodat, mert ha fogyózik, akkor nem a legjobb ajándék. Vagy egy cserepes virág, az is jó. Vagy mivel vége a sulinak, ráérsz, süthetsz is valamit, ha tudsz.
2009. jún. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!