Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a gondolkodást nem egészen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a gondolkodást nem egészen értem, (lányok) válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Miért van az h, a (jelenlegi is) barátnőm ontja felém az olyan mondatokat mint, "ha én nem kereslek látom te sem keresel", "nem is hiányzok neked" néha bevágja a durci flegma sértődötett. stb..

Mindez azért mert ma pl nem beszéltünk. Minek kéne minden nap beszélni, meg ha ugy érzi már nagyon beszélni szeretne velem, mért tőlem várja el h felhívjam és próbálja ezt az orrom alá vágni, mé nem hiv csak egyszerüen fel h miujság. Nincs ebben semmi rosz.

Am. ezeknek a mondatoknak nem engedek teret., (helyre kell rakni sztem, persze nem durván) nem is bánt meg semmi...de kiváncsi vagyok nálatok lányok ez h is működik?


Volt olyan is aki leállt hisztizni mert h nem hivtam fel egy nap...és h most "mi bajom van (hozzáteszem ő egyszer nem hívott:D ), mé nem hívtam". Vagy h mé nem csörgetem vissza annyiszor ahányszor ő csörget.


Tudom h nem minden lány ilyen, na de mégis kiváncsi lennék a véleményetekre?


2011. ápr. 5. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes... ez van.
2011. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
A nők ostobák. Sose fogod megérteni őket. :)
2011. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A nők nem a logika, hanem az érzések alapján cselekednek.
2011. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon keresem a férfit, kivárom, hogy ő keressen. De nem csapok hisztit, ha hanyagol, legfeljebb elraktározom magamban a tényt. Ha gyakoran és érthetetlen okból hanyagol, gyorsan továbbállok.

Azt gondolom, igaz szerelemnél szinte állandó a kontaktus.

Szerintem kedvesen reagálj a hisztire és akkor majd a lány elgondolkodik egy kicsit.

De egyébként fontos neked ez a lány??

2011. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem érzik a törődésedet, és így próbálják felhívni rá a figyelmedet. Méghozzá elég nyilvánvalóan.
2011. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én értem: szeret téged és azt szeretné, hogy udvarolj neki, foglalkozz vele. Azért nem hív fel, mert a törődésedet szeretné érezni. Ha te erre képtelen vagy, akkor keress olyan csajt, aki kissé flegmább ilyen téren.
2011. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ezt hívják sztem túlzott ragaszkodásnak, és kapcsolatfüggőségnek.

nálam mindig a pasik játszották be ezt. volt pl. olyan aberrált majom, aki képes volt 1 nap 25ször felhívni.

le kell szerelni az ilyesmit, mindenkinek joga van "szabadon levegőt venni" , nem kell hagyni, h megfojtson a másik.

sztem sincs azzal baj, ha nem vagytok együtt sülve-főve, és van 1-1 nap, mikor nem beszéltek.

nekem az idegeimre is mentek az olyan srácok, akik elvárták, h egész nap telón, msn-en lógjak a kedvükért.

hiába rinyál a csaj, nincs igaza.

20/L

2011. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem aki igazán szerelmes, az mindennap tudni szeretne a párjáról, nincs olyan pillanat, maikor ne lenne kíváncsi a hangjára, az arcára... És szerintem azért nem hív fel a lány, mert úgy gondolja, hogy a férfinak kell kezdeményezni. Ha tényleg szerelmes a férfi, akkor szerintem hajlandó ezt megtenni. A hisztizős lányokról meg az a véleményem, hogy ők még nem teljesen érettek egy kapcsolathoz. Meg mindenki más, van aki kicsit konzervatívabban gondolkodik, vagy féltékenyebb típus...

Nem vagyunk egyformák.

Az én kapcsolatomban mindig keres a párom, de ha esetleg nem keresne, akkor én keresem őt. Neki is lehetnek problémái, feladatai, ami miatt nem tud felhívni...

2011. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát ha így állsz hozzá akkor nem csoda hogy ezt mondja.


LOW vagy!!

2011. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
"Minek kéne minden nap beszélni, meg ha ugy érzi már nagyon beszélni szeretne velem, mért tőlem várja el h felhívjam" - lehet, hogy a lány kicsit túlzásba viszi, de ez a pár sor magáért beszél.
2011. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!