Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után lettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lettetek szerelmesek a párotokba? Van hogy hónapokkal később jön a szerelem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 22:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Előbb szerelem, aztán összejövés! Nem ám fordítva!
2011. ápr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Moszuke ***** válasza:

@utsó

hogy lehetsz szerelmes egy olyan emberbe akit nem ismersz mert nem jöttél vele össze (úgymond)?öhm


hogy mit kéne tenned? adj neki "szeretet", olyat amire ő vágyik.

én annó egy meghallgató, bólogató, szende, csöndes, mosolygós embertársra vágytam akiből árad a kedvesség és az őszinteség. ezt a mostani párom úgy ahogy van "megadta" tudtán kívül. persze némiképp tetszett is a hölgyemény; magas, vékony, mosolygós, félős(mint kiderült csak álca)


az elején, amikor "ismerkedtünk" nem volt szerelem csak egy fajta szerelem kezdemény. összejöttünk, még több dumálás, még több együtt töltött idő, egy drasztikus fordulat ami véletlen éreztette vele, hogy ő nekem már fontos és mit érzek iránta és akkor az érzelmek kölcsönösek lettek és egymásba szerettünk:)


szal én voltam elsőként "szerelmes" aztán ezt véletlen kimutattam és ez volt hatással a leánykára^^

ha te, kérdező fiú vagy akkor úgy érheted el a célt ahogy én. mutasd ki mit érzel.

ez csak tipp^^

ha lány vagy akkor meg feküdj le a sráccal és szerelmes lesz beléd.

2011. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

@Moszuke: Te meg összejössz egy olyan emberrel akit nem is ismersz?

Pont erre való a híres ismerkedős időszak, sőt, az is, ha nem párkapcsolati célból kerül össze a két emberke, hanem egyszercsak rájukjön a felismerés, hogy mivan, aztán összejönnek. Ez lenne a szép. A sok rossz kapcsolat azért van, mert fogalmuk sincs az embereknek, kivel is kezdik el, mert mindenki mindig a legjobb formáját próbálja mutatni, játssza a szerepét, ami meg persze, hogy szép, csak aztán a valóság meg nem annyira. Aztán amikor erre rájönnek, kezdődnek a gondok. Jön a sok csalódás, szakítás, sírásrívás és csúnyamásiknem! Ahelyett, hogy először csak barátkozva felmérnénk a másikat minden hibájával együtt, és csak utána kötnénk össze az életünk. (én egy kapcsolatot komoly dolognak tartok, avagy jól meg kell gondolni.)


Ja, és a második részhez: én fiú vagyok, és nem kellett lefeküdnöm a lánnyal ahhoz, hogy szelermes legyek belé...

2011. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Moszuke!


Lány vagyok, 3,5 hónapja vagyunk egy pár ugyhogy ez a feküdj le vele és szerelmes lesz dolog kicsit elkésett:) Amit előtte írtál szeretet, bólogatás stb...azt mind mind megkapja. Korábban azért jött velem össze mert szerinte a mai világban ritka a normális nő és, hogy bennem ezt megtalálta meg,hogy szinte teljesen egyformák vagyunk..ugyanazon nevetünk stb.. Szóval nem tudom mit tehetnék még..:( Nehéz természet..makacs és önfejű..találkozni is kb 2-3x szoktunk egy héten..és akkor is csak pár órára, ugyhogy tanácstalan vagyok:)

2011. ápr. 8. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!