Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szimpla barátság, vagy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpla barátság, vagy több annál?

Figyelt kérdés
Na tehát van egy srác, akivel nem tudom pontosan, hogy hogy is állunk egymással. Jártunk 4 hónapig, de azóta is fenntartjuk a kapcsolatot. Kapcsolatunk nemcsak a szexről szól, persze gyakran találkozunk e célból is.... bármilyen problémát meg tudunk beszélni egymással, és szinte mindent tudunk egymásról. Gyakran találkozunk nyilvános helyen is, és ez egyikünket sem zavarja. Én viszont még mindig szeretem, és ezt tudja ő is, mert már erről is sokat beszéltünk, viszont ő azt mondja, hogy nem tudja mit is akarna.... Segítsetek, mert most azt se tudom, hogy viszonyuljak hozzá, csak barátként gondoljak rá, vagy ebből több is kisülhet?
2011. ápr. 5. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

keress vkit, vagy csak szimplán mondd neki, h van egy fiú, aki közeledik hozzád...és h nem tudod, mit tegyél :P

ha ismered, akkor sztem a reakciójából le lehet szűrni, h h áll ehhez a dologhoz :)

azt mondják, h szerelemben és háborúban mindent szabad :) persze, ha ez ellenkezik az elveiddel, akkor ne csináld

de sztem ez célrevezető lehetne :)

hajrá! :)

2011. ápr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hasonlóra már volt példa, csak nem én kerestem a srácot...hanem a srác engem....ekkor ő mindig tesz valamit, hogy biztosan őt válasszam, és előfordult olyan is, hogy leállította rólam a srácot...
2011. ápr. 6. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor nem tudom mi van vele

ő nem tudja, mit akar, de Te se akarjál senki mással járni?!

ne legyen önző!

most olvastam újra, amit írtál...összejártok szexelni?

mert akkor már azért furább, h nem tudja, mit akar...

2011. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!