Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet látatlanban szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet látatlanban szerelmes az ember?

Figyelt kérdés

lassan két hete, még annyi sincs, megismertem egy lányt, azóta minden este kamolunk és mikrofonnal beszélünk. Furcsa milyen jól elvagyunk. Sosem voltam még így. Olyan érzésem van, mintha már ezer éve ismerném, mintha minket egymásnak szánt volna a sors, amiben nem hiszek:) Mintha csak elváltunk volna, és végre várom, hogy hazamehessek hozzá.

Nem tudom mi ez, de úgy érzem szeretem. Lehet ilyen? Úgy hallottam találkozás nélkül nincs szerelem, de ezt már kétlem.


2011. ápr. 6. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kamon is beszéltek, teljesen azért nem látatlan, persze nem helyettesíti a személyes találkozást. Amúgy kérdésedre válaszolva igen, lehet.
2011. ápr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is a párommal így kezdtük. Msn kamerázás 3 hétig és már teljesen beleszerettem anélkül, hogy találkoztunk volna, és ő is így érzett, majd mikor eljött a találkozás napja csodálatos volt, és már aznap este megvolt az eslő csók. Onnanstól kezdve minden nap találkoztunk, és most vagyunk együtt 1,5 éve.
2011. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Találkozás nélkül is lehet szerelem, de amíg nem találkoztok, addig nem ismered teljesen, mert a valóságban lehet hogy más lenne a viselkedése, mint msn-en.


Amúgy milyen messze laktok egymástól és találkozót már beszéltetek meg?

2011. ápr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen igen létezik ilyen, bár eddig én sem hittem benne, de most hasonló cipőben járok, mi még nem találkoztunk, de tudom, hogy a találkozással csak jobb lesz minden...

én nektek is nagyon szorítok ;)

2011. ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Énsem hittem volna de egyszer velem is előfordult.
2011. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én így szerettem bele a mostani barátomban csak akkor még cam sem volt csak skype meg ts. Imádtam a hangját meg mindent amit mondott. Aztán találkoztunk és most már lassan 1 éve leszünk együtt. Szóval szerintem igenis lehet

18/L

2011. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!