Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaza van a barátnőmnek? 26F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátnőmnek? 26F

Figyelt kérdés
Már fél éve együtt vagyok a barátnőmmel(24),200 km-re lakunk egymástól,de a hétvégéket mindig együtt töltjük.Én a fővárosban dolgozom,jó munkám van egy multinál,ő vidéki,jelenleg nem dolgozik.Szeretnénk összeköltözni,de ő azt mondja,hogy mindenképpen én menjek.Azt szokta felhozni egyedüli ellenérvként,hogy nem szereti Pestet.Én ezt megértem,és mondtam is neki,hogy én sem szeretnék itt lakni mindig,csak 4-5 évre tervezek,hogy teremtsek egy kis alapot magamnak és tapasztalatot szerezzek.Egyszer szóba hozta,hogy ő is jöhetne(de én sosem kértem erre),mert mondta,h könnyen találna állást Pesten is,és semmi sem köti oda,ahol most lakik,én viszont nem hiszem,hogy tudnék hasonló jó munkát találni ott.Mikor mondtam,hogy én nagyon örülnék,ha jönne,ő kiakadt rám,és mondta,hogy egy kapcsolatban egy nőnek nem kell erőfeszítést tennie,az a férfi dolga,és mekkora bunkó vagyok.Ti,hogy látjátok?
2011. ápr. 6. 18:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nincs igaza a barátnődnek. Ugyanúgy a nő dolgai is harcolni a kapcsolatért és mindent megtenni érte, mint a pasinak.

Vagyis én ezt teszem. De én megmondtam a pasimnak is, hogy bár még nem élünk együtt, de ha egyszer oda kerül a sor bárhova követni fogom. Egy rossz szó nélkül. Igaz nekünk szerencsésebb a helyzetünk, mert mindketten vidékiek vagyunk és csak 15kilométer választ el minket egymástól.

De ha nem juttok közös nevezőre keresettek egy harmadik helyet. Ne legyen egyikőtöknek sem igaza. Így talán megbékül a barátnőd is és Te sem leszel olyan messze a munkahelyedtől. Ez talán a legjobb megoldás.

2011. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!