Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neten csajozik a párom, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten csajozik a párom, én pedig lassacskán tönkremegyek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Eddig összesen kétszer bukott le neten való csajozással, flörtöléssel. Minden felé irányuló bizalmam elveszett, csak küszködöm magammal és vele. Másfél éve vagyunk együtt, két hete költöztünk közös albérletbe.

Nem elég, hogy anno az egyéves évfordulónkon vígan levelezgetett egy csajjal, de most, összeköltözés után a lány - és jó néhány másik - képeit is megtaláltam a gépén lementve. Betegnek érzem magam, gyakran önkéntelenül is összerándulok az érintésétől. Amikor kiderültek a dolgok, mindig megbeszéltük őket, jött a bocsánatkérés, rózsacsokor, és a varázslatos "szeretlek és veled akarok lenni" is - mégsem vagyok túl ezen az egészen. Tegnap beregisztráltam egy közösségi oldalra, amin ő is fent van, egy teljesen új profillal - ergó: szemét szottya módon egy fiatal kiscsajnak adom ki magam -, és írtam neki levelet, miszerint nagyon tetszik, és szeretnék vele közelebbről is megismerkedni, akár személyesen is.

Most meg, tipikus hülye nő módján ülök a gép előtt a munkahelyemen, és remegve várom, hogy hazaérjen, és kiderüljön, hogy mit fog válaszolni...

Érzem, hogy ez már túl van a normalitás határán, én soha nem voltam ilyen, hasonló esetekben bekaptam a lesz@rom tablettát és kész, most mégis betegnek érzem magam, és gőzöm sincs, mihez kezdjek. Van értelme így folytatni? Mi volna a megoldás? Hosszas beszélgetéseken vagyunk túl, mégsem bízom benne egy pöppet sem.


2011. ápr. 7. 18:16
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Inkább bemásolom a válaszát:


Szia Barbi!


Ne haragudj, hogy nem írtam azonnal vissza kicsit fáradt voltam és nem jutott az eszembe semmi szép. :)

Örülök, hogy írtál és köszönöm. Te is "piszok" szép lány vagy és boldog lennék ha meg ismerhetnélek, vagy több! :)

De megkérdezném miért pont én?!

Sajnos vagy nem sajnos, de van párom és mivel együtt élünk már 2 hete nem igazán tudok neked írni vagy beszélgetni veled. De ígérem, ha akarod még össze hozunk egy találkát! :)


Puszi Balázs

2011. ápr. 7. 20:09
 22/27 anonim ***** válasza:
:( hát nagyon sajnálom. És most mi lesz? Hogyan tovább?
2011. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Aaaa....de egy mocsok! Azonnal pakolj össze és költözz el! Vagy szivasd meg de nagyon. Szegény :(
2011. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én egy könnyet sem hullatnék érte.... Figyu! Nehéz lesz! De te szerintem tudod mennyit érsz. Egy olyan lány vagy, aki tud szeretni, és az ilyen alakok nem érdemlik meg, hogy a szerelmedet rájuk pazarold. Mert ez szerintem egy kapcsolatban már túl megy a pofátlanság határain. Én nem vagyok egy féltékenykedős csaj, tény, hogy a férfiak más nőket is megnéznek. De ez a "sajnos, vagy nem sajnos párkapcs.-ban élek" mondat nálam kivágta a biztosítékot.
2011. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ez egy nyomorék,költözz el tőle szó nélkül,és írd meg neki a társkeresőn,h te voltál az,és ,h r*hadjon meg!Nem érdemli még azt se meg,h megindokold amiért elhagyod!Pff mocsok r*hadék,sz*mét láda...
2011. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Bírom, amikor sokan kijelentik, hogy ennyi-annyi évesek, de érettebbek, mint az átlag. (oké, létezik, amikor nem alaptalan kijelentés) De ahogy így átfutottam a sztoryt... hát...


"Az élet kegyetlen. Ha hlye vagy, még kegyetlenebb"

2011. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Azóta mik a fejlemények? Mit csináltál amikor haza értél? Gondolom nagyon kivagy =(

Probáld meg pozitivan felfogni a dolgot. Még jó, hogy most kiderült ez nem késöbb amikor pl gyereketek is van már. És kapsz egy új esélyt arra, hogy találj egy jobbat. Hidd el ha megtalálod azt aki tényleg szeret sokkal másabb lesz minden. Ne búslakodj mert valaki valahol meg rád vár és miattad búslakodik. (:

2011. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!