Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom elfelejteni és ebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elfelejteni és ebbe egészségileg is szinte tönkremegyek. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szakított velem valaki más miatt és már nem is beszél velem. De én még mindig annyira szeretem és ha akarnám se tudnék kiszeretni belőle vagy elfelejteni. Étvágyam egyáltalán nincs, a gyomrom teljesen összeszűkült idegességemben, nem kívánok semmit. Éjjel már gyomorégés miatt nem tudok aludni és le is fogytam elég csúnyán. Olyan mint amikor valaki influenzás és semmit se lehet beleerőltetni. Pedig tudom h így tönkreteszem magam de nem bírok ellene tenni...
2009. dec. 31. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben, fél év volt mire kikerültem belőle. Kösd le magad, ne legyen egy szabad perced sem. Légy a barátaiddal, sportolj, tanulj, ismerj meg uj embereket! nem tudom hány éves vagy de biztos van még sok dolog amivel lekötheted magad.
2009. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akarat kérdése az egész. Ha nem tudod magad túltenni rajta, nem is akarod, szereted magad sajnálni. Tudom, hogy ez bántó neked, de így van. Jól elvagy ezzel az önsajnálattal.
2009. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

10:08 köszönöm az együttérzésedet igazán jól esett...

hasonlóan jószándékú embereket kívánok én is neked a bajaidban

2009. dec. 31. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Szija. Huh áttérzem teljesen.Velem ugyanez volt. engem a volt barátom a Születésnapom után dobott eggyik napról a másikra nem is tudom a mai napig az Okot miért... Akkor ugy éreztem hogy soha sem lesz senkim már napokig sirtam nemettem majdnem korházba kerültem mert amugy is Sovány vagyok de 40kg lettem. elhagytam magam. És ekkor jöttek a barátok. Nemhagytak magamra csináltunk csomo Programot együtt töltüttnk nagyon sok időt igy 4 hónap alatt sikerült rendbe jönnöm ugy ahogy. Aztán 1iknaprol a Másikra Jött a boldogság:) És most Minden Okés:)

És arra jöttem rá hogy nem érdemli meg hogy tönkre tegyem magam miatta... Egy ilyen miatt. Gondolj arra a Sors ezt akarta Valamiért. ők pedig legyenek boldogok és Bizonyitsd be neki hogy lássa Igenis Nélküle is van Élet!!

Kitartás:)

19/L

2009. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen! És ezen jó sokáig nem lehet tultenni...Én addig szenvedtem még el nem döntöttem, hogy ujra probálom vele! És sikerült is. Egyébként én is lefogytam nagyon, nem mentem sehova, nem birtam rendesen aludni.Nehéz nagyon is. Annak aki meg azt irta, hogy nem is akarod elfelejteni adja Isten, hogy ilyen helyzetbe kerüljön, majd megtudja...
2009. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!