Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el, hogy megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el, hogy megismertem valakit? Már tönkremegyek.

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot. Nagyon odavagyok érte. Csak egy bibi van - ami már felőröl teljesen. Egyszerűen nem tudom, hogy jelentsem be úgymond itthon, hogy megismertem valakit. Tudom, hogy furcsa, tudom, hogy "mi ezen olyan nagy izé". Én sem értem, mért érzem ezt. Sose beszéltünk itthon ilyenekről. Egyszer már találkoztunk (ezt nem mondtam el itthon - egyébként semmi titkolnivaló nincs rajta, sőt..). Most én szeretnék hozzá menni (50 km), és ahhoz meg elengedhetetlen, hogy tudjanak róla, hova megyek és mért..

Mért okoz ekkora gondot a "bejelentés?" :((

Nem tudok ezzel mit kezdeni, és csak ez választ el tőle! :''( Annyira rossz már, segítsetek légyszi!

19L


2011. máj. 7. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Már miért lenne 19 évesen elengedhetetlen tudniuk arról, hogy hová mész?...
2011. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert nem minden család egyforma. Innen gondold tovább.
2011. máj. 7. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Én kb így szoktam üzenni a családnak:

"Megyek hétvégére barátnőmhöz. Majd tegyetek félre nekem a pörköltből, köszi!"

2011. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Oké, megértem a helyzeted. Van egy 18 éves haverom, akinek este 9re már otthon kell lennie, különben szobafogság, és hasonló finomságok. Hát az ilyen szülőknek csak gratulálni tudok.


Amúgy szerintem hívd össze őket, és mondd el nekik, hogy van egy srác, akit kedvelsz, mesélj róla nekik, és ejtsd meg, hogy egyik nap majd szeretnél hozzá elmenni, és ennyi. :)

2011. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ehhez akkora erőt kell vennem... és csak halogatom meg halogatom.. félek hogy végleg lemaradok..
2011. máj. 7. 21:44
 6/8 A kérdező kommentje:
És arra nem sikerül sehogy választ találnom, hogy mért van ez.
2011. máj. 7. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
A válasz: félsz a családodtól, abszolút el vagytok idegenedve. Harmonikus családi kapcsolatban, viszonylag őszinték az emberek. Meg is érteném, ha mondjuk azt kéne bevallanod, hogy leszbi vagy. Hidd el, örülni fognak neki, hogy végre találtál magadnak egy fiút és szeretnél vele lenni.
2011. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsónak: én sem jelentgettem be mikor kivel jártam, pedig mi aztán őszinte, rendes család vagyunk, sok közös programmal. mikor hazahoztam barátnőm aznap szóltam nekik, hogy úgy készüljenek. azt sem tudták van e valakim. úgy éreztem nem tartozik rájuk, mert ismerem őket, folyton vele nyaggattak volna. és persze utána ez volt...

ne idegeskedj, mond hogy már régóta ismered, sorolj fel róla jó dolgokat, és ennyi.

ne habozz, mert senki sem szeret várni.

2011. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!