Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme a távkapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a távkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 2 és fél éve vagyok egyutt a barátommal, aki 20 éves, a mi kapcsolatunk olyan se veled, se nélkuled tipusú... nem mondom néhányszor már megcsalt, de én mindig megbocsájtottam neki, mert szeretem. Tudom, h o is szeret... mégis most úgy alakult, h hetente csak egyszer találkozunk... félek, h vége lesz a kapcsolatunknak, félek, h talál magának vki mást...
2010. febr. 28. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:

sajna a távkapcsolatoknak nincs értelme...

eddig nekem is, és ismerőseimnek is volt legalább 1 ilyen az életébe, és sosem végződött jól...

habár még a heti 1 találka nem is annyira durva...

de persze akkor sem elég

2010. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hogyha a közeljövőben összeköltöznek vagy közelebb laknak egymáshoz van, másképp nincs... pl én 15 évesként semmi értelme se lenne, hogy távkapcsolatban vegyek részt

de mondjuk 2 20-on felülinek talán megéri

2010. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szeretjuk egymást, a pasim sokszor mondja, h már férjnek érzi maagát... csakhát másoktól visszahallottam, h egy másik lánnyal kavar néhány hónapja, miota elment... aztán amikor haazjon, akkor úgy tesz mintha minden rendben lenne... ezt nem értem...
2010. febr. 28. 23:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány km?


Van értelme, miért ne lehetne, hogy valakinek nem a szomszéd fiú/lány az ideális partner? Csak a távolság miatt kár lenne lemondani róla.

Viszont nehéz, az biztos. Nekem az a nehéz ebben, hogy jellemzően mindig akkor derül ki számomra, hogy baj van, valamit elrontottam, amikor épp távol vagyunk egymástól és nem tudok egyből odaszaladni, hogy személyesen tisztázzuk. Emailben, msn-en nem lehet normálisan megbeszélni sok mindent, kell a személyesen együttlét. Az pedig persze nem olyan könnyen kivitelezhető, ha távol vagyunk egymástól, mintha naponta találkozunk...


De ha ti hetente találkoztok akkor még egész jó a helyzet talán :)

2010. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Két komoly szándékú embernél van értelme, életkortól függetlenül. De, ahogy írod, ő elég csapodár, Te meg jogosan nem bízol benne. Szóval nem valószínű, hogy ez hosszútávon működni fog. De talán jobb is:lehet még olyan párod, aki tisztel annyira, hogy ne csaljon meg többször is!
2010. márc. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én másfél éve élek távkapcsolatban,heti egyszer találkozunk,hétvégén,még egyszer sem csaltuk meg egymást. Ez tőletek is függ,hogy működni fog e.
2010. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nincs.
2010. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tök jó, hogy szereted, de abban a pillanatban szakítanod kéne, hogy másokkal van..
2013. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!