Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme egy távkapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy távkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 10:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Van.
2009. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
igen van.
2009. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Fél éve abban élek.Működik.

De csak ha komoly a szerelem.

2009. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

azért a távkapcsolatok sem egy kaptafára működnek. van aközött különbség, hogy egyikőtök más városban tanul, és hétvégente találkoztok, meg aközött, hogy külön országban éltek. a tietek melyik?


egyébként van értelme a távkapcsolatnak, ha erős a szerelem, és azért havi 1-2x tudtok találkozni. más esetben én nem erőltetném.

2009. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak nem egy város, 100km távolságkb. Volt már távkapcsolatom, tudom milyen, csak nem vagyok biztos benne, hogy még egyszer kibírnám, hogy csak 1-2 hetente látom.
2009. ápr. 20. 13:10
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
egy eve elek tavkapcsolatban s megbizunk egymasban s minden jol megy
2009. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is távkapcsolatan élek, 110 km választ el minket.

Másfél év után én azt mondom van értelme!!! Eddigi kapcsolataim közül vele a legkomolyabb, végre igazán szerelmes vagyok. Hétvégénként együtt vagyunk, jól működik minden!

Attól függ milyen típusú vagy, nekem megfelel ez a kapcsolat, amúgy se szeretem, ha valaki mindig rajtam lóg.


Ha komolyan gondolod vágj bele, majd eldöntöd egy idő után, hogy számodra van-e értelme így élni!

2009. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
ja. ha van egy kocsid meg egy benzinkutad akkor van értelme
2009. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

persze, hogy van..

senki sem tehet róla, hogy hova született..

mi három éve vagyunk együtt.köztünk 130 km van és hetente 2x találkozunk, egyszer hétköznap, egyszer pedig hétvégén (de olyankor együtt töltünk több napot, ottalszunk egymásnál).

szerintem ez kibírható, főleg, ha van valami közös cél, belátható időn belül.

2009. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha belátható időn belül összeköltöztök, akkor van.

Nekem 1 éves távkapcsim van, nagyon ritkán látjuk egymást.. mégis még mindig együtt vagyunk.

Kell hozzá bizalom. Nagyon nagyon sok. És le kell küzdeni a féltékenységet..

2009. ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!